5 серпня стало відомо, що до 15 підбитих кораблів флоту Росії може додатись ще один - "Василь Биков".

Так, за інформацією кореспондента Радіо Свобода у Криму, близько 09:15 до Севастопольської бухти зайшов патрульний корабель проекту 22160 типу "Василь Биків" Чорноморського флоту РФ. Помітно, що його правий борт обгорів у районі корми. Також на кормі було помічено армійську пускову установку зеленого кольору. О 09:30 за допомогою буксирів його пришвартували біля Курячої пристані.

Що саме сталося з кораблем – поки що невідомо.

Нагадаємо, що, посилаючись на пост від 4 серпня, українські інформагентства та Телеграм-канали вже повідомляли про те, що біля Севастополя задимився військовий корабель РФ, а пізніше було зафіксовано дивні маневри патрульного судна.

Популярні новини зараз

Найпотужніший вибух на пляжі під Одесою: з'явилося відео. Гримнуло прямо у воді

Сім'я із Росії поховала чужого солдата заради виплат. Живого сина відмовилися визнавати

Жалоба для всіх уболівальників: раптово не стало легенди київського "Динамо"

Лукашенко видав силовикам кусачки та пили: мститимуть Європі

Показати ще

Про НП у росіян повідомив у Twitter експерт проекту OSINT HI Sutton, який оприлюднив відповідні фото. Крім того, експерт припустив, що російський корабель біля Севастополя могли підбити українських військових. Пізніше відео, на якому видно густий стовп диму, що піднімається нагору, оприлюднив і проект OSINT.

ДОВІДКА: Патрульні кораблі проекту 22160 типу "Василь Биків" - серія російських патрульних кораблів (корветів) 3-го рангу з керованим ракетним озброєнням ближньої та дальньої морської зони. Це перші російські кораблі із застосуванням модульної концепції озброєння.

Читайте також:

Деяким українським чоловікам все ж таки дозволили виїзд за кордон. Кого торкнеться

Зеленський - про переговори з Росією: "Нам зав'язують руки та відрізають мову"

Дадуть 2,2 тисяч гривень: як українцям отримати допомогу від ООН. Інструкція