І якщо прогнози воєнних експертів і запевнення політиків не мають надихаючого результату для суспільства, то передбачення відомих магічних особистостей цілком собі можуть задовольнити надію віруючих у вищі сили людей.

В Україні практично немає магів і віщунів, які здатні публічно говорити про майбутнє країни. А ті, хто міг, давно пішли із земного життя. Однак їхні слова продовжують переходити з вуст в уста, чим розносять найсильніші і необхідні українському народу пророцтва.

Мольфари - це люди, які володіють надприродними здібностями, знахарі, носії древніх знань. Вони займаються цілительством, керують силами природи, використовуючи для цього заклинання, особливі предмети, спеціальні трави. Найвідомішими мольфарами в Україні був Нечай і Гой. Обох вже немає в живих.

Гой (якого звали Андрій Атаманюк) передрікав загибель Москви і падіння режиму Володимира Путіна. Про інші його передбачення розповідала внучка Ольга, яка частково успадкувала здібності діда. Детальніше про це інформує ТСН.

Спадкоємиця Гоя стверджує, що в Україні буде ще один Майдан. Однак триватиме він недовго, і закінчиться набагато краще, ніж в 2014 році. Але ось жертви теж будуть, проллється кров. Також мольфарка Ольга вважає, що будуть вибори, які зірвуться, через це Майдан знову вийде. Про війну цілителька розповіла наступне: військові дії триватимуть два роки. Але ось внучка Гоя не уточнила, які саме військові дії - ті, що не один рік відбуваються на Донбасі, або інші, більш масштабні. Після цього, за словами мольфарки, в Україні покращиться життя.

Що ж до Криму, то він повернеться до складу України за багато років.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що в Україні анонсовані масові звільнення людей.

Нагадуємо, що українців почнуть без попередження "відрізати" від газу.

Також портал Hyser інформував, що у мережі регочуть над міткою фотожабою на тему вторгнення Путіна в Україну.