У мережі з'явилися зображення хетчбека А-класу під старим-новим ім'ям Tavria Nova.

Саме так, на думку українського дизайнера Романа Прядка , міг би виглядати знаменитий хетчбек "Таврія" нового покоління.

Щоправда, зображень інтер'єру поки що не опубліковано, але дизайнер налаштований довести проект до логічного завершення.

"Зараз у моду повертається застарілий стиль, тому я наголосив саме на впізнаваності форм. Нива і Буханка теж застаріли, але випускаються в тому самому кузові більше 40 років, можемо згадати і Volkswagen Käfer 1946-2003 року випуску. Таврія хоч і не блищала комфортом і тяговитим мотором, але свою аудиторію знайшла і вельми чималу», – пише Роман Прядко на своїй сторінці у facebook.

Отже, дизайнер практично не змінював загальний силует оригінального хетчбека, але змінив зовнішність, щоб відповідати духу сучасного вигляду.

Так, наприклад, передній бампер із незабарвленого пластику перетворився на вставку на передньому бампері, а молдинги змістилися нижче, практично до порогів.

Є й відмінності. Наприклад, сучасна світлотехніка та яскраво виражена лінія, що проходить від передніх до задніх колісних арок.

Звичайно, немає жодної можливості, що ЗАЗ розпочне випуск нової "Таврії", адже це лише рендери незалежного українського дизайнера, до яких ЗАЗ не має жодного стосунку.

Нагадаємо, що ЗАЗ-1102 "Таврія" - це перший передньопривідний легковий автомобіль Запорізького автомобільного заводу. Серійно він випускався з 1987 по 2007 рік, а моделі на її платформі взагалі вироблялися до початку 2011 року. Усього лінійка автомобілів, створених на базі "Таврії", налічувала понад 40 різних варіантів - ЗАЗ-1103 "Славута", п'ятидверний універсал ЗАЗ-1105 "Дана", комерційний пікап ЗАЗ-11055 "Pick-Up" і т.д.

Читайте також:

Так робили наші бабусі: навіщо яйця треба потрясти перед варінням .

У Європі продають рідкісний український позашляховик часів СРСР. Просять 16 тисяч євро.

У мережі показали моделі рідкісних ЗАЗ, які були схожі на іномарки .