У мережі оприлюднили незвичайну та досить дивовижну публікацію, присвячену українським автомобілям. Справа в тому, що з'явилися кадри унікальних автомобілів від ЗАЗу, які так і не потрапили до серії.

Як відомо, ЗАЗ за багато років випустив величезну кількість машин і прототипів, але, на превеликий жаль, багато хто з них так і не потрапив у масове виробництво.

Насамперед слід відзначити модель ЗАЗ-1106, яка вперше з'явилася на виставці у 1988 році. Даний автомобіль є концептом нової Таврії. Найцікавіше в цій машині це дизайн. Так, він дуже незвичайний для тих часів, він чимось нагадує сучасний автомобіль Тесла.

ЗАЗ-1103 «Ладога» – концепт Славути, який уперше можна було побачити у 1999 році. У цьому автомобілі було змінено лише зовнішність, а начинка залишилася від старої Славути.

ЗАЗ Ланос вважається справжнім народним автомобілем. Так, українці свого часу просто обожнювали цю машину. Однак у 2007 році було ухвалено рішення оновити цю модель, так і з'явився ZAZ Lanos M. У ньому також було змінено лише дизайн.

ЗАЗ Славута Нова та ЗАЗ Форс ФЛ також заслуговують на увагу, оскільки вони мають досить приємний вигляд і сучасний дизайн.

Читайте також:

Можна поставити на балконі: у мережі продають незвичайний триколісний автомобіль

Уникайте «автомотлоху»: які підтримані автомобілі можна купити в Україні до 5 тисяч доларів і залишитися задоволеним

Легендарний Ford Sierra, про який мріяв кожен автомобіліст, продали за 700 тисяч доларів. Фото

Тернопільський бізнесмен вирішив продати колекцію своїх унікальних ретро автомобілів. Фото