Стало відомо про те, що на території України було помічено надзвичайно рідкісний автомобіль DeLorean. Так, саме ця машина знімалася у легендарному фільмі «Назад у майбутнє».

Цю публікацію оприлюднили на популярному українському порталі "bigmir"

Всі автолюбителі, і не тільки, чудово знають, що у світі є кілька культових автомобілів, про які ходять справжні легенди. Саме про одну з таких машин зараз і йтиметься.

Люди, які особливо не знаються на авто, напевно, чули про таку модель як DeLorean DMC-12. Так, на території України є дві такі машини і одна з них потрапила до поля зору у Чернівцях.

Крім цього, є інформація про те, що DeLorean DMC-12 також є й у мера міста Дніпро.

Щодо даних автомобілів, то вони вироблялися і збиралися на території Ірландії. Таких машин було випущено всього 9 тисяч екземплярів, що натякає на їхню рідкість.

DeLorean DMC-12 може похвалитися 6-циліндровим двигуном об'ємом 3 літри, а його потужність становить 150 кінських сил. Незважаючи на свої не дуже значні характеристики, цей автомобіль має дуже специфічний і незвичайний дизайн.

@kostyss.sme__

Єдиний в Україні DeLorean.Качество улетіло.@community_cars_che🫡 @Vell$eRoK #fyp#fly#fypシ #delorean#славаукраїні🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #puf #rge #che

♬ DeLorean DMC 12 in Che - kostyss.sme__

Читайте також:

Легендарний Ford Sierra, про який мріяв кожен автомобіліст, продали за 700 тисяч доларів. Фото

Тернопільський бізнесмен вирішив продати колекцію своїх унікальних ретро автомобілів. Фото

Досі виглядають сучасно: у мережі показали фото невідомих українських автомобілів