В Українській Православній Церкві звершено архієрейську хіротонію.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, архієрейська хіротонія архімандрита Паїсія (Шинкарьова) у єпископа Костянтинівського, вікарія Горлівської єпархії відбулася за богослужінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Перед початком Божественної літургії священнослужителі УПЦ здійснили особливий чин, який є частиною архієрейської хіротонії. Кандидат у єпископи виголосив сповідання віри і дав обітницю берегти правила Апостолів, Вселенських і Помісних Соборів і отців Церкви. Чин завершився многоліттям Предстоятелю, архієреям, церковному народу і ставленику.

На завершення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив єпископу Паїсію архієрейський жезл, після чого єпископ, за традицією, подав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

Архімандрит Паїсій (Шинкарьов) 12 травня на засіданні Священного Синоду УПЦ обраний єпископом Костянтинівським, вікарієм Горлівської єпархії.

Наречення у єпископа відбулося напередодні 12 червня, у Троїцькому храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря.

*** Єпископ Паїсій (Шинкарьов) народився 8 січня 1988 року у Феодосії в Криму.

27 вересня 2013 архієпископом Горлівським і Слов'янським Митрофаном висвячений у сан священника.

12 червня 2014 року направлений настоятелем Благовіщенського храму міста Горлівка. Після руйнування храму від прямого попадання артилерійського снаряду 7 серпня 2014 року повернувся на пастирське служіння в Богоявленський собор Горлівки.

23 грудня 2015 року в домовому храмі архієрейської резиденції на честь святителя Митрофана Воронезького був пострижений митрополитом Горлівським і Слов'янським Митрофаном в чернецтво з нареченням імені на честь Преподобного Паїсія Афонського (Святогорця).

Популярные статьи сейчас

ПриватБанк предупредил украинцев: новая схема. Останетесь без денег

"Аллочка не такая": Галкин обомлел от фото 62-летней жены Юдашкина в бикини

Будут затяжные выходные: украинцев обрадовали мини-отпусками

Плохая ассоциация. Выход украинских олимпийцев в Токио сопроводили жутким фото

Показать еще

30 січня 2020 року призначений настоятелем Олександро-Невського кафедрального собору міста Слов'янська.

10 вересня 2020 року призначений виконуючим обов'язки благочинного Лиманського округу Горлівської єпархії.