Військовий аналітик, політичний консультант, керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат Олександр Мусієнко відповів, за його словами, "російському експерту Арестовичу" за українську політику та погані райони Києва.

Йдеться про Олексія Арестовича, який нещодавно дав дуже тривале інтерв'ю російській блогерці Ксенії Собчак, яка, до речі, теж має політичні амбіції, пише Знай.

Про це стало відомо завдяки свіжому зверненню Олександра Мусієнка у мережі YouTube.

За словами Мусієнка, Олексію Арестовичу немає місця в українській політиці. Мусієнко звернув увагу на те, як Арестович виправдовував "інтереси Росії".

"Арестович зараз роздає інтерв'ю, в яких виправдовує російські інтереси, що "російські національні інтереси" необхідно враховувати, що Україна не права і винна в гріхах. Серед іншого він сказав, що десь там у Києві дехто сидить на "Берчагівці", на найвбитішому районі задрипаному. Так от, я зараз перебуваю на Борщагівці, бачите, на одній із вулиць. Як на мене, так на хорошому районі, так, є свої проблеми, як і скрізь у Києві, але це питання урядові", - прокоментував заяви Арестовича Мусієнко.

Також Мусієнко звернув увагу на те, що говорив Арестович Собчак про політичні амбіції.

"Так от, я хочу сказати, що Арестович уже давно втратив право говорити щось про будь-які райони Києва чи України. Йому свого часу потрібно говорити і згадувати про райони в Москві, тому що саме туди йому саме місце. Саме туди він дрейфує, саме в Росії він хоче зробити політичну кар'єру. Так от, нехай про Україну він уже промовчить", - додав Мусієнко.