Дружина учасника "Танці із зірками", гостя "Ліги Сміху", ведучого "Євробачення" Володимира Остапчука 25-річна Катя продовжує підкорювати соціальні мережі своїм привабливим і живим способом життя в Instagram.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяВідома своїми відвертими історіями та легким тоном, вона нещодавно провела чергову сесію питань та відповідей, дозволивши підписникам зазирнути у її особисте життя, і це не залишилося непоміченим.
Під час інтерактивної сесії, де шанувальники могли ставити будь-які питання, одна тема вирізнялася серед інших: чи планує пара заводити ще дітей. Катерина не ухилилася від відповіді, показавши невелику невідповідність у плануванні сім'ї між нею та чоловіком.
Хоча вона поділилася своєю мрією народити трьох дітей, виявилося, що Володимир налаштований трохи інакше — він прагне сім'ї з двох, або, технічно, чотирьох дітей, якщо рахувати двох дітей від попереднього шлюбу.
Однак ця легка різниця у підходах, схоже, не викликає напруження у відносинах між подружжям. Катерина висловила своє розуміння та відкритість, наголосивши, що в таких рішеннях немає місця поспіху чи тиску.
«Я хочу ще двох дітей, але з Вовою ще одну, бо він ще тільки одну хоче. Ну не буду ж я змушувати. А в мене ще все життя попереду», – відверто заявила вона.
Незважаючи на контрастні погляди, вона зберігає оптимізм та гумор щодо майбутнього. Поки що молода пара, схоже, задоволена батьківством та спільним життям, залишаючи можливість для змін у майбутньому. Чи збігатимуться їхні плани зрештою, покаже час, але передплатники Катерини явно з цікавістю стежать за розвитком подій.
Нагадаємо, Потап і Настя Каменських нарешті зважилися на це: репер розвіяв усі чутки одним махом
Раніше «hyser» повідомляв, "Ліга Сміху" дається взнаки: Володимир Дантес став напарником Лесі Нікітюк у новому сезоні "Хто зверху?"
Як повідомляв «hyser», соліст гурту "ТіК" Віктор Бронюк висловився про мобілізацію та ТЦК в Україні: "бусифікація"...