Ніхто не стане заперечувати, що високі пишні груди завжди захоплювала чоловіків, а жінкам надавала гордості. Один з найбільш поширених методів придбання такої краси - це збільшення грудей за допомогою пластики. Відома блогерка, співачка і актриса Анна Трінчер, схоже, вирішила, що немає межі досконалості.

Анна Трінчер стала відома після серіалу "Школа", де вона зіграла одну з головних ролей. Крім того, у всіх на слуху був її бурхливий роман з відомим скандальним блогером Олександром Волошиним.

А днями українська співачка, актриса і блогерка Анна Трінчер здійснила свою найзаповітнішу мрію про маммопластики. Днями знаменитість збільшила собі груди до третього розміру і зараз відновлюється після операції вже вдома.

Анна Тринчер до пластики, instagram annatrincher_official

Саме з цієї причини було зроблено заяву, що артистка не виступатиме перед публікою три тижні. Ось тільки це зовсім не означає, що вона залишила без новин 1,8 млн своїх передплатників в Instagram.

Зараз Анна вирішила поділитися як це було і висловити подяку медперсоналу. Так, перші миті після пластичної операції зірка опублікувала в соцмережах.

Відзначимо, що прокинувшись після наркозу, 20-річна знаменитість зізналася, що пішла на хірургічне втручання через комплекси, а також тому, що їй було важко підбирати собі білизну.

Також знаменитість зізналася, що перед пластичною операцією вона дуже хвилювалася, була дратівливою і навіть сварилася зі своїм нареченим, блогером Олександром Волошиним, а потім – намагалася "втекти" з палати.

До речі, під час обстеження перед операцією Ганні Трінчер діагностували пухлину - фіброаденому, яку видалили в процесі операції з маммопластики.

Раніше "Hyser" писав про те, що Анастасія Волочкова похвалилася новим бойфрендом, який, за чутками, родом з України.

Також наш портал розповів про те, що у мережі з'явилися кадри дивної поведінки Олі Бузової на публіці.

Нагадуємо, що Христина Асмус пожартувала на тему "сосиски" Гаріка Харламова і викликала бурхливу реакцію соцмереж.