Владислав Володський потрапив у центр скандалу, коли стали відомі його махінації з постачанням продуктів харчування до військових частин. Після публікацій в ЗМІ стало відомо, що Володський не лише встиг провалили контракт, а ще й насправді заборгував мільйонні суми і банка, і приватним кредиторам.

Одним із підтверджень стало відео, яке потрапило до мережі, - там Володський на колінах звертається до одного з кредиторів, якому не може віддати 500 тисяч. Щоправда тепер Володський каже, що нібито умисно записав це відео. А в появі журналістських матеріалів у ЗМІ звинувачує міфічних конкурентів. Насправді ж він панічно боїться втратити черговий контракт на постачання харчів до війська. Адже з такою репутацією, досвідом невиконання контракту та реальними мільйонними боргами держава мала б засумніватися в його благонадійності.

При цьому Володський не припиняє звертатися до тих, кому винен гроші. В голосових повідомленнях, які потрапили до мережі, він не приховує, що ситуація для нього геть погана. Та благає співрозмовника не викривати незаконні оборудки з поставками та дати йому можливість таки повернути гроші.

(Мовою оригіналу)
“Ну обнулят меня, в тюрьму посадят завтра из-за всей этой х*ни, я не понимаю просто итог. Я же стараюсь со своей стороны быть с тобой открытым, понимая, что я на вилке - ты понимаешь, что я на вилке на сегодняшний момент. Но я всё равно разъё*ваюсь, делаю кучу вещей для того, чтобы не спасти даже компанию, даже не спасти репутацию - по*уц, сам виноват. А для того, чтобы вернуть тебе деньги, которые я должен, которые я подписался. И дальше обустраивать свою жизнь, вынести из этого урок. А если мне в любом случае пи*да, то что мне выйти повеситься? Что мне делать?”, - запитує Володський у співрозмовника. Відповідь на це очевидна - триматися далі від стратегічних для країни питань, не дурити державу на закупівлях та не ганьбити Міністерство оборони своєю присутністю в списку тих, хто виграє торги і отримує мільярдні контракти.

Мляві спроби зробити спростування в ЗМІ щодо інформації про його діяльність та борги Володського вже не врятують. Адже на розповсюдженому відео - дійсно він. А будь-яка експертиза підтвердить, що голос в оприлюднених аудіо повідомленнях також належить Владиславу Володскому.