Політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко вважає, що випуск дронів один із пріоритетних напрямків для українського військово-промислового комплексу.

Романенко впевнений, що Україні потрібно випускати чотири типи дронів і в країні повно підземних заводів, де можна розгорнути виробництво на випадок ракетних атак, передає Politeka .

“Зараз росіяни розгортають виробництво "Шахедів", запустять великий завод. І я думаю, що ми отримуватимемо щодня десятки, спочатку десятки, а потім вони проведуть масштабування і через якийсь час будуть сотні "Шахедів". Тобто умовно нам потрібно, щоб ми випускали 1000 дронів типу "шахед" на місяць”, - сказав Романенко.

Це допоможе перенести війну на територію Росії.

"Якщо ми в таких обсягах це все нарощуватимемо, то, по-перше, вони будуть витрачати ракети. По-друге, вони будуть зайняті захистом своєї території та інше, інше, інше, що випливає з такої логіки", - сказав Романенко.

На його думку Україні потрібно 4 типи дронів.Дрон-камікадзе, який б'є як ланцет.Дрон, типу "Шахед".Дрон, який літає за типом російського Орлана, координує і може залітати на десятки кілометрів і висіти годинами. І важкий дрон, як Bayraktar.

Читайте також:

Ви насолоджуватиметеся ними всю зиму: рецепт маринованих опеньків "Бабулини" без стерилізації

Його називали "польський жук": українець продає унікальний мікроавтобус 1986 року, в якому можна жити

Ці дерева в жодному разі не можна обрізати у жовтні: не повторюйте цю помилку