Проект покликаний оперативно допомогти людям найнеобхіднішим.

У квітні 2023 року благодійний фонд PIN-UP Foundation запустив гуманітарний проект LINE-UP, націлений на швидку допомогу українцям у прифронтових містах. Команда волонтерів уже понад півроку розвозить гуманітарні набори для українців.

За цей час волонтери LINE-UP здійснили 108 поїздок на деокуповані та наближені до лінії зіткнень території громади Харківської, Донецької, Луганської областей. Всього до 71 населеного пункту було доставлено 97 тонн різних товарів першої необхідності – продуктові, побутові, медичні набори, а також дитячі набори та підгузки. За потреби проект задовольняв технічні потреби громад (генератори, старлінки, акумулятори). Загалом допомогу від проекту LINE-UP отримали понад п'ять тисяч українців. Крім того, команда волонтерів брала участь у рятувальній місії після підриву Каховської ГЕС. Команда забезпечила місцевих жителів товарами першої потреби, а також протягом тижня надавала різну допомогу херсонцям, які постраждали від підриву ГЕС.

"З початку запуску проект LINE-UP зробив значний внесок у життя тисяч українців на передовий. Наші віддані волонтери виконали понад 100 гуманітарних місій, доставляючи необхідні товари та підтримку нужденним. Проект продовжує свою роботу, адже наша спільна мета – допомогти якомога більшій кількості українців та оперативно задовольнити їхні найгостріші потреби, – прокоментувала президентка PIN-UP Foundation Марина Ільїна.

Нагадаємо, проект LINE-UP був створений через велику кількість запитів від місцевих громад прифронтових територій України на допомогу щодо забезпечення жителів життєво важливої продукцією. Досвідчені волонтери Фонду закуповують необхідні товари, вибудовують безпечний маршрут і розвозять гуманітарну допомогу прифронтовими громадами.

Волонтери Фонду ведуть регулярну фіксацію своїх активностей у рамках проекту. Спостерігати за реалізацією LINE-UP можна на сторінці PIN-UP Foundation в Instagram.

PIN-UP Foundation – благодійний фонд, що об'єднує волонтерів, професіоналів, неурядові організації та світову спільноту, які мають спільні цінності та прагнуть розвитку України. Програми фонду спрямовані на підтримку соціально незахищених категорій населення, розвиток освіти, спорту, охорони здоров'я та допомогу у відновленні країни.