Стало відомо, що через жахливу війну на території України на церемонію вручення Нобелівської премії у Стокгольмі не було запрошено представників Росії та Білорусі. Зараз йдеться про послів, які нібито мали потрапити на цю церемонію.

Цю інформацію надали на порталі новин «Оглядач»

Як відомо, Нобелівська премія є найпрестижнішою нагородою у світі за досягнення у сфері наук. У Швеції відбулося дивовижне нагородження одних із найрозумніших людей і на ньому були присутні представники практично з усього світу. Однак через те, що Росія розв'язала найкривавішу війну на території Європи з часів Другої світової війни, послів з Російської Федерації та Білорусі не було запрошено на цей захід.

Вже ні для кого не секрет, що Білорусь через Лукашенка є співучасником дикого терору на території України. Президент Білорусі надав Путіну свою територію для запуску ракет і наступу на Київ.

"Традиційно комітет премії спрямовує запрошення послам усіх країн світу, які перебувають на момент церемонії у Швеції. У 2022 році співробітники дипломатичних посольств РФ та Білорусі до цього списку не увійшли", – повідомили у виданні Business Standart .

Цей поворот подій вкотре показує, що цивілізований світ продовжує ізолювати Білорусь та Росію.

Путін обдурив Лукашенко: у Білорусі вже не залишилося військових на найнебезпечніших районах

Палицею по спині: у мережі показали, як тренується спецназ Лукашенка. Автомати не видають

Його добре загримували: експерт розповів про справжнього двійника Путіна