Перший президент України 88-річний Леонід Кравчук висловився про можливе нове широкомасштабне вторгнення Росії в Україну. Політик заявив, що Україну не можна підкорити.

Про це колишній глава держави написав у листі до громадян України, яке було зачитано в ефірі відомого ток-шоу "Гордон", повідомляє OBOZREVATEL.

У своєму листі Кравчук написав, що він з тривогою спостерігає за подіями, які зараз розгортаються навколо української держави.

За словами Кравчука, в такий непростий час йому "хочеться схопитися з лікарняного ліжка та грудьми закрити рідну землю".

Перший президент України сподівається, що навіть якщо у кого дійсно з'являться думки напасти на Україну, то у нього нічого не вийде. Він також додав, що український волелюбний народ не буде підкорений.

В даний час Леонід Кравчук проходить реабілітацію після складної операції на серці.

Цього року 10 січня Кравчук відсвяткував своє 88-річчя. Саме при Кравчуку були створені державні структури незалежної України.

Після відходу з посади глави держави Кравчук був головою Верховної Ради, народним депутатом. У 2001 році Кравчука нагородили званням Герой України.

Зараз Україна є темою №1 у всьому світі. На сьогоднішній день на кордоні Російської Федерації та України зростає напруженість. На кордоні вже сконцентровані десятки тисяч військових і значні обсяги військової техніки. Західні і деякі європейські політики заявляють, що Російська Федерація може в будь-який момент почати вторгнення в Україну.

Світові лідери уважно стежать за ситуацією на кордоні і намагаються, використовуючи поки дипломатія, розрядити обстановку і запобігти кровопролитний конфлікт в Європі. Москву попередили про жорсткі санкції, якщо російська влада вирішить напасти на Україну.

Стало відомо, що Сполучені Штати скликають засідання Радбез ООН щодо ситуації на українському кордоні для обговорення поведінки Росії. У США заявили, що це питання має вирішальне значення для міжнародного миру і безпеки.

Раніше "Hyser" повідомляв, що у мережі з'явилася нова інформація щодо стану першого президента України Леоніда Кравчука.

Наш портал писав, що перший президент України Леонід Кравчук, якому зробили операцію на серці, вирушив до Німеччини на реабілітацію.

Нагадаємо, що колишній президент України Леонід Кравчук висловився про Володимира Зеленського.