На початку березня у Києві учасники Клубу української промоції «StartUp Club» з різних областей нашої держави провели круглий стіл на тему «Український бізнес: повільний чи прискорений розвиток?»

На ньому обговорено проблеми, які виникають у підприємця, який відкриває власну справу та намагається забезпечити успішний її розвиток. Серед них: проблеми з реєстрацією своєї діяльності, відсутність доступних кредитів, адміністрування податків та ін.

Цього року українці обиратимуть Президента, тому особливо акцентовано увагу на результатах аналізу економічних блоків передвиборчих програм кандидатів у Президенти України (лідерів соціологічних опитувань Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко). Вони довели безумовну ґрунтовність розробок «Нового курсу України» Юлії Тимошенко. Саме цей документ створювався при фаховому обговоренні кожного із напрямків, тут наявна чітка економічна стратегія та науковий підхід до результатів. Програмні тези Юлії Тимошенко підкріплені цілими галузевими економічними розділами. Як зазначив підприємець Богдан Зуб: «Переваги для себе ми побачили у програмі Юлії Володимирівни Тимошенко».