Центр Миротворець створив цілу мережу віртуальних рекрутингових агентств, за допомогою яких за півтора року через руки Миротворців пройшло близько трьохсот російських злочинців, які виявили бажання вбивати за гроші.

Ексклюзивне журналістське розслідування. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на YouTube канал Вольнов Talks.

Те, що найманці Вагнер, якими займається друг Путіна Пригожин, виконували найбруднішу роботу під час захоплення Криму, потім вбивали і продовжують вбивати на Донбасі, Сирії і в інших країнах вже ні для кого в цивілізованому світі не є таємницею.

СБУ на брифінгах постійно викриває російських найманців-вагнеровцев, а в зарубіжних і місцевих ЗМІ публікуються матеріали розслідувань і злочинів російських приватних військових компаній.

З метою надання дієвої допомоги спецслужбам у виявленні російських бойовиків і найманців-терористів, Центром «Миротворець» була розроблена і успішно реалізована одна з операцій.

Центр створив цілу мережу віртуальних рекрутингових для так званого найму російських потенційних вбивць в нібито ПВК Вагнер. Їм пропонувалося виконання деяких спеціальних завдань на Донбасі, в Криму і в Сирії за чималу грошову винагороду. Реалізувати цю ідею було не складно. Досить було створити невелику кількість сайтів-наживок, підготувати типові оголошення за образом і подобою тих, які публікують російські рекрутери.

«Російське бидло дзвонило та писало з усіх регіонів Росії, практично щоденно. Коли від них вимагали підтверджень їх воєнних злочинів, вони без вагань називали прізвища своїх командирів, а також тих, з ким спільно чинили злочини на території інших держав.

Детальнiше дивіться тут:  Ексклюзивне журналістське розслідування