Новий рік та старт президентських перегонів в Україні приносить все більше цікавих новин.

Читачі пам’ятають «харизматичного» розвідника з телеканалу «ZIK», який з телесуфлера намагався виправдатись за російське громадянство своїх дітей і дружини, бізнес в окупованому Криму і нерухомість на декілька мільйонів доларів. Так-так, генерала Сергія Семочка, який за версією незалежних журналістів «BIHUS.info» став «шпійоном року»!

За нашою інформацією, зважаючи на перспективу звільнення, цей герой «невидимого фронту» вирішив забронювати місце в прохідній частині списку однієї з політичних партій, щоб отримати депутатську недоторканість з осені 2019 року. Але, як і у випадку з провальним інтерв’ю телеканалу «ZIK», вчинки Сергія Семочка викликають подив і примушують замислитись у його адекватності. В якості політичного партнера та маріонетки він обрав Миколу Маломужа з його «Народними зборами України». Саме того «потішного генерала армії України», який дає інтерв’ю у сімейних трусах і з його слів має «агентуру» по всьому світу: від Чукотки до Нової Зеландії. Це йому македонські політологи доповідають останню інформацію, здобуту з-під столу Путіна.

Але тепер серйозно. Сергій Семочко витягнув з банківської комірки (чи трилітрової банки) 100 тисяч американських доларів і «вклав їх» у Миколу Маломужа. Наразі вказана сума має піти на так звану «президентську заставу», що дозволить Миколі Григоровичу прийняти участь у чергових виборах.
Посередником при передачі коштів виступив Ігор Прокопович Разінков. Це досить цікавий персонаж – раніше він носив портфель за Маломужем і відкривав йому дверцята машини. За це останній призначив його керівником апарату Голови Служби зовнішньої розвідки України, а потім і заступником Голови. Ігор Прокопович навіть встиг стати генералом розвідки, ні дня не займаючись розвідувальною діяльністю. Наразі Разінков почав отримувати фінансові ін’єкції від Семочко та фактично перетворився на його «духовного наставника в СЗРУ». Слід зазначити, що саме пан Разінков писав сценарій виступу Сергія Семочка на телеканалі «ZIK».

Тепер, за домовленістю з Сергієм Семочко, Ігор Разінков має очолити передвиборний штаб Миколи Григоровича Маломужа і слідкувати за «цільовим витрачанням коштів». Старожили розвідки знають, що Микола Григорович дуже падкий на легкі гроші…

І все ніби добре! Але «помилкою резидента» було довіряти серйозні справи не серйозним людям. Ігор Прокопович одразу ж побіг передавати гроші Маломужу в їх улюблений ресторан «Корона» по вулиці Пилипа Орлика, 6 (до уваги фанатів розвідника у трусах: заходьте туди щодня об 11 і зможете взяти автограф у легенди стриптизу). При цьому, перший політичний транш Семочка у сумі 100 тисяч доларів був транспортований у пакетику з червоними оленями (конспірація понад усе).

Фотозвіт епохальної зустрічі надаємо на розсуд шановної публіки.

 

 

 

Очікуємо на креативну програму від політичного тандему Семочко-Маломуж, та їх вірного помічника Разінкова. Тож «цікавинки» у новому політичному сезоні нам гарантовано!