Українську делегацію вже мало чим можна вивести з себе чи здивувати в Мінську. Навіть суровим донецьким і луганським гламуром. Ми бачили білі ботфорти і чудернацькі плаття з лєбєдіной опушкой, кофтинки- павутинки — чорні сєточки, спідниці- пояси, значкі « рєспублік» на лацканах піджаків, портфелі, перемотані колорадськими стрічками.

Хоча, зізнаюся, перша зустріч з прєкрасним таки видалась незабиваємой: одна з «представітельніц» вплела георгіївську ленточку в косу, а ще і стрази-буси, а ще й манікюр , де на кожному нігті намальований логотіп « Шанель».

Отож… зате чудовий досвід для збереження спокою , тренінг для скул і желваків):
В «ополчєнцев» явно свій «стиль « і відчуття «прекрасного». Й дизайн найзнаменитішого тепер донецького генделика з дивною назвою , колонами й позолотою — бикоко вибивався хіба що алогічною смішною і нєлєпою фігуркою чебурашки.
Тут , видно, спрацював Фрейд. Пам’ятаєте :

Я был когда-то странной
Игрушкой безымянной,
К которой в магазине
Никто не подойдет.
Теперь я Чебурашка,
Мне каждая дворняжка
При встрече сразу
Лапу подает!

Мне не везло сначала,
И даже так бывало:
Ко мне на день рожденья
Никто не приходил.
Теперь я вместе с Геной
Он не обыкновенный,
Он самый лучший
В мире крокодил!

Чебурашка- , насправді, собіратєльний образ всіх цих «представітєлєй», «міністров» , і інших , ще вчора странних і безимянних , нікому не відомих навіть в самих Донецьку і Луганську , персонажів. Правда, сотворивший цих чебурашек крокодил буде їх і далі безжально зачищати , змінюючи на ще бєзимянніших.

Читайте далі: Ірина Геращенко: «Посмотрите и репостните — чтоб россияне увидели. Це ніякі не полонені, не вживайте таке слово до криміналітету і покидьків, які приїхали на Донбас»