«Пам’ятаєте вакансію «три гривні за комент», так ось, звітую»: як в соцмережах робиться українська політика

Пам’ятаєте вакансію «три гривні за комент»? Можливо дехто пам’ятає що я спробував «проникнути» туди.

Ну так ось, звітую.

Після того як завалив її різноплановими запитаннями — вона злилась.
Проте із тих відповідей які встиг отримати, виходить наступна картина:
Список відео вона надає. Усі із конкретною тематикою.

Відео відразу(!) потрібно поставити на паузу. Не дивитись.(кількасекундний переглял сильно занижує рейтинг відео для алгоритму ютуб) Однак правило «не дивитись» не безумовне, це скоріш виняток. Є і «правильні» відео, які можна переглядати.

Коментар формулюється по стандартній заготовці. На той момент це мало бути три речення про «режим Порошенка знищує чесний бізнес та проплачує постійну брехню у ЗМІ». Щось таке. Не думаю що на сьогодні щось кардинально змінилось.

Щодо грошей. Усі посилання на коментарі, як і самі коментарі, потрібно копіювати та вставляти в паралельно відкритий вордівський документ. Оплата хоч кожних кілка годин. «Роботою» обіцяла завантажити «ще на довго». Джерело походження коштів дізнатись не вдалось. Через це розпитування вона й відморозилась. Дізнався лише що гроші зараз безпосередньо в неї і за них вона звітує комусь там.

А фінансує цю «благородну» справу якийсь, пригнічений владою, бізнес. Не знаю наскільки це правда, можливо все брехня, тим не менш слова передав.

пісі: через цей інцидент пішов вивчати алгоритм Ютубу більш детально. Навіть трішки загорівся цим, особливо в аспекті авторських прав…доволі цікаво. Пізніше покажу що з того вийшло, якщо спрацює. Але не сьогодні.

Читайте далі: «Все що кажуть російські ЗМІ — правда. Особливо про американських найманців.», — украинские бойцы в видеоролике знатно потроллили российские лживые СМИ