Пєсков «відмазує» свого царя Путіна: нова заява про обіцянки московського диктатора «стерти армію України» під час переговорів у Мінську

У Кремлі зробили нову заяву через спогади Олланда про погрози Путіна «стерти армію України»

Опубліковані колишнім президентом Франції Франсуа Олландом мемуари, в яких йдеться про те, що Володимир Путін під час переговорів у Мінську в 2015 році обіцяв Петру Порошенку «стерти в порошок» українську армію, не відповідають дійсності.

Про це заявив прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков

Це ненормально. Швидше можна однозначно сказати, що це некоректне розкриття інформації. Подібні «зливи», які часто не відповідають реальності, вони тільки шкодять,
– заявив речник Путіна.

Він додав, що вважає «некоректним» висловлювання колишніх політиків, які «допускають подібні речі щодо діючих політиків».

Також, Пєсков заявив, що під час переговорів Путін розмовляв з Порошенком «жорстко, однозначно і досить дохідливо» і «не говорив йому компліментарних фраз».

«Але, звичайно, таке формулювання (про загрозу «розчавити українські війська», – 24 канал) не використовувалася», – сказав він.

Нагадаємо, колишній президент Франції Франсуа Олланд описав у своїй новій книзі «Уроки влади» те, як у лютому 2015 року узгоджували та підписували мінські угоди. «Це було в самий розпал кризи», написав Олланд, описавши низку деталей зустрічі за участю Петра Порошенка, Ангели Меркель та Володимира Путіна. Олланд зазначив, що Порошенко з Путіним постійно кричали один на одного, а глава Кремля навіть погрожував «розчавити українське військо».

Коментуючи такі заяви, Дмитро Пєсков заявив, що не чув погроз від президента РФ президентові України Петрові Порошенку.

Читайте далі на hyser:«Будут указывать на людей, которые поддерживают Путина и им будут давать жилье в Луганске-Донецке, а оттуда людей забирать в их квартиры»: Днепр — он такой странный, рядом с героями столько ваты