Жодне вбивство ватажків ЛДНР не виглядало однозначним з точки зору реального замовника. Свої резони були як у Києва, так і у Москви. Телеканали і дипломати кожен раз відіграють партію в пінг-понг, перекидаючи один на одного відповідальність, а телеглядачі вибирають версію, яка їм більше до душі.

А тепер уявіть, що відчувають недобиті лідери сепаратистів … Вони реально не знають, хто організував на них полювання, але розуміють, що в цьому сафарі вони мішені. Коли на кону власне життя, особливо не віриш пропаганді – всі варіанти аналізуєш. Багато з недобитих вже й раді б втекти – але куди податися? Де безпечніше?

Валять схоже, з обох сторін. Як мінімум, є підстави підозрювати обидві сторони. У лугандонській версії серіалу “Ліквідація” все однозначно тільки для глядачів, але не для головних героїв.

Загнані звірі, недобиті мішені – їм зараз дуже не комфортно в шикарних віджатих квартирах і автомобілях. Соціальні ліфти для Шарікових вже не в радість. Звичайні ліфти – після смерті Мотороли – теж. Їм хочеться жити. А сафарі в розпалі. Йде полювання на вовків – і з усіх боків червоні прапорці.

Ресторан “Сепар” в центрі Донецька, де підірвали Олександра Захарченко, фактично був його особистою резиденцією. Закладом керував охоронець ватажка терористів Олександр Костенко. Він же був одним з його наближених прихильників.

Як повідомляє російський канал Mash, “Сепар” був постійним місцем зустрічей Захарченко з гостями і друзями, сюди ж він заїжджав на годину пообідати. Всередині кафе було прикрашено під стать назві: кулеметом “Максим”, рушницями. Частина зброї ватажок донецьких бойовиків віддав зі своєї особистої колекції

Незважаючи на заяву Донецька і Москви про те, що Захарченко ліквідували агенти СБУ, Mash категорично спростовує цю інформацію. До слова, і місцеві жителі заперечують навіть можливість спроби теракту спецагентами Києва.

“” Сепар “, як це називається, був місцем сили, своїм місцем. Пронести туди щось не те, встановити вибухівку або просто запаркувати заміновану машину поблизу могла тільки людина “з допуском” “, – повідомляє канал.

Читайте далі на hyser: «Букет от Захарченко полетел в толпу бородатых чудаков-попов из Москвы, которые почему-то ходят в юбках и платьях», — блогер