У Фінляндії красиво поглумилися над Путіним: Фінському хокейному клубу «приліпили» російського диктатора на логотип (Фото)

Фінський хокейний клуб «Йокеріт» може подати в суд на журнал, який помістив зображення президента Росії Володимира Путіна на логотип клубу.

Про це повідомляє Iltalehti.fi.

Керівництво клубу не в захваті від дизайнерського рішення журналу «Хельсінгін Саномат» і не виключає вирішення цього конфлікту в суді.

«Це незаконне використання нашого бренду в принизливих цілях, журнал хоче збільшити свої продажі. У цього видання є конкретна ціна. Це вже не просто журналістика. «Йокеріт» є власником свого товарного знаку, і жодне видання не просило у нас дозволу на його використання в такому форматі, щоб зв’язати його з будь-яким державним діячем або якось редагувати. Ми будемо вживати заходів», — сказав генеральний директор клубу Юкка Кохонен.

Ранее мі писали, как лицо Путина появилось на «резиновых изделиях», — там ему и самое место, считают грузины (фото)

Читайте далі: «Будут указывать на людей, которые поддерживают Путина и им будут давать жилье в Луганске-Донецке, а оттуда людей забирать в их квартиры»: Днепр — он такой странный, рядом с героями столько ваты