«Путін догрався, але ще не усвідомив, що вже відбулося і ще відбудеться»: Швейцарський банк «прилип» через співробітництво з Росією, — Слава Рабинович

Спочатку читаємо ось це:

“Ми принципово не обговорюємо критерії скасування американських санкцій”, – заявив заступник глави МЗС Рябков. За його словами, це “ідеологізована і просочена антиросійським підходом конструкція”. “Санкційні заходи вводилися і будуть далі вводитися США незалежно ні від чого, незалежно від яких би то не було наших дій. Це вже зрозуміло”, – вважає Рябков. “Тим більше що 56 санкційних раундів ми пройшли”, – зауважив він.

Позиція Москви, на думку Рябкова, незважаючи на це, продовжує зміцнюватися. “Цілі американської санкцій політики нам зрозумілі, і вони не змусять нас змінити наш курс”, – уклав він.

Один з найбільших банків Швейцарії Credit Suisse заморозив рахунки росіян на суму близько 5 млрд доларів, щоб уникнути санкцій з боку США, повідомляють ЗМІ.

Credit Suisse працював в тому числі з російськими бізнесменами Олегом Дерипаскою і Віктором Вексельбергом. У банку заявили, що компанія співпрацює з міжнародними регуляторами і забезпечує дотримання санкцій проти Росії, повідомляє Reuters.

Імена власників грошей, чиї рахунки виявилися замороженими, не називаються.

Ще два великих швейцарські банки, UBS і Julius Baer, теж заявили про прихильність дотриманню режиму санкцій.

Напередодні повідомлялося, що за час дії фінансових санкцій проти росіян, які США ввели в серпні минулого року, адміністрація Білого дому заблокувала російські активи на “сотні мільйонів доларів”.

Більш того, США загрожують посилити антиросійські фінансові санкції, намагаючись домогтися арешту рахунків знаходяться під санкціями росіян по всьому світу.

Путінська ОЗУ ще не усвідомила, що вже відбулося і ще відбудеться.

Я не кажу про те, що може трапитися. Я говорю про те, що обов’язково станеться. Я знаю майбутнє. Всі мої прогнози збуваються.

“Санкції нам тільки на користь!”, “В гробу ми бачили ваші санкції!”, “Не смішіть наші Іскандери!” і т.д.

… а тепер ось це:

Телеграм-канал “Банкста”:

Швейцарський банк Julius Baer знову в центрі скандалу.

Співробітника Julius Baer Матіаса Крулль перевіряють на участь у відмиванні крадених грошей у Венесуельської нафтовою компанії PDVSA.

У цій же схемі була замішана дочка Газпромбанку в Швейцарії.

Схема була простою – Газпромбанк, Роснефть і інші російські нафтові компанії виділяли мільярди доларів під частки проектах, компаніях, майбутні поставки нафти венесуельською нафтовою компанії PDVSA, а кошти розпилювали підрядниками. Тільки в одному проекті PDVSA виділила підрядникам 2,25 млрд дол, 1,3 млрд дол яких тут же вивели. У США ведеться розслідування про відмивання частини цих грошей.

Було предьявлено звинувачення співробітникам компанії Derwick, яка була сполучною ланкою з Gazprombank Latin America Ventures (підрозділом Газпромбанку в Латинській Америці). Зараз Газпромбанк знаходиться під санкціями, регулятор Швейцарії FINMA заборонив його дочірньому банку відкривати нові рахунки клієнтам через відмивання грошей через нього Сергієм Ролдугіна та іншими акціонерами Газпромбанку.

Julius Baer обслуговував співробітників Газпрому і був замішаний в поставках пістолетів SiG Sauer і снайперських гвинтівок для ФСО. @banksta.

Слава Рабинович

Читайте далее: Путин внедрил в Украину не только Медведчука: кум диктатора РФ запускает свои щупальца повсюду и засылает «своих людей»