Порошенко зізнався, що «запав» на дівчат на військовому параді.

Президент України Петро Порошенко розповів, що на військовому параді найбільше запам’ятався батальйон дівчат. Про це він заявив під час візиту до Миколаєва, інформує ЗМІ.

«Я коли запитую, що всі запам’ятали з параду, очікую, що усі скажуть «літаки», бо вони вперше за часи незалежності літали, «новітні зразки новітнього оборонпрому», «ракети», «Сармат»… 90% сказали «сподобалися наші дівчата». Батальйон дівчат, який продемонстрував, що вони є найкращими. Я думаю, що це правда», – заявив Порошенко.

«Україна – унітарна держава, ми не допустимо жодної федералізації у ключових елементах функціонування держави. Але завдяки програмі децентралізації ми даємо величезні права місцевим громадам і скорочуємо відстань між людиною і владою», — сказав глава держави.

У Києві 24 серпня під час параду з нагоди Дня Незалежності України глядачі оваціями зустріли жінок-військовослужбовців, які вперше брали участь у цій події.

Міністр оборони України Степан Полторак привітав майбутніх офіцерів українських Збройних сил словами “Слава Україні!”, у відповідь військові відповіли “Героям слава!”.

Також мережі вразили фото українських дівчат-військовослужбовців. Знімки були зняті Наталією Іщенко в середу в Києві на репетиції параду до Дня Незалежності.

Як інформує ЗМІ, зокрема, у рамках візиту глава держави бере участь у запуску нового 32 МВт двигуна
цивільного призначення на «Науково-виробничому комплексі газотурбобудування «Зоря-Машпроект».

Читайте далі на hyser: Порошенко за спиной у народа наложит вето на экономическое развитие и будущее Украины: как Президент защищает кормушку для чиновников и депутатов и лишает Украину экономического роста