«Вітя, ти помилився країною та часом, нічого вам всім тут більше не обломиться. Кум зачекався. Валіть вже звідси», — блогер

Скоро вибори. Медведчук активно виходить зі звичної йому тіні в публічну площину. І як кожного вовкулака, довго сидів у сутінках, його корёжіт від денного світла. Він однією рукою намагається себе олюднити в сьогоденні, а іншою рукою намагається викреслити себе з ганебних епізодів свого минулого.

Тому він зараз заводить свою дружину учасницею в одне з найпопулярніших і рейтингових телевізійних шоу на одному з найбільш «патріотичних» українських каналів. Незадовго до цього, до речі, на Інтері виходило масштабне соціальне шоу з її участю, де вона будувала малозабезпеченим сім’ям будинки.

З цієї ж самої лінії з фільму про Стуса раптово пропав епізод, пов’язаний з самим Медведчуком, насправді зіграв в житті Стуса знакову і фатальну роль. Він, будучи його адвокатом, по суті прирік Стуса на табори і подальшу смерть, легітимізувавши судилище і визнавши провину свого підопічного.

Все по кальці совка, де кіно знімалося в чітко обмежених рамках дозволеного. Щоб жодної зайвої згадки. І жодної зайвої думки. І жодного зайвого слова. І це страшно. Страшно, що вони вважають, ніби досі мають право вмочувати нас всіх мордою в цей гній. І що ми повинні мовчки терпіти.

Вітя, ви помилилися країною і часом. Можете ще раз на мене сильно образитися і прикупити своїх шлімазлов і упирів писати про мене брехливі говнопости – мені абсолютно пох*й. Нічого вам всім тут більше не обломиться. І це не пафос, це констатація сухого факту. Кум зачекався. Валіть вже звідси, а.

Медведчук сказав, що не відчуває і ніколи не відчував провину за ув’язнення і смерть Василя Стуса.

Він нібито не міг ні на що вплинути, адже Стус реально порушив радянські закони.

Але це брехня. Медведчук як мінімум міг відмовитись від участі в процесі, однак його роль полягала в тому, аби легалізувати дане судилище і надати йому вигляд законного. І Медведчук з радістю зіграв свою роль.

Можна сказати: якби не він, то хтось інший. Так, радянська влада когось би обов’язково знайшла. Однак факт в тому, що знайшла вона саме Медведчука. І саме він погодився стати інструментом у знищенні поета, чудово розуміючи чим для Стуса завершиться заслання.

Це вина кожного з нас, що зараз один з катів українського народу став чи не найвпливовішою особою в державі і диктує свою волю навіть в сферах культури і історії.

Читайте далі на hyser: Медведчук купил своей жене участие в «Танцах со звездами»: Марченко попала в шоу благодаря финансовой сделке Медведчука и Ткаченко, — СМИ