«Путін твій шеф»: Про Таню Чорновол, її психічне здоров’я, Тараса Чубая та блогерську майстерність

Вчора в Українському сеґменті Фейсбуку відгремів чи то хайп чи то скандал довкола отримання Танею Чорновол офіцерського звання в артилерійських військах.

Здебільшого, як маститі і не дуже блоґери, так і люди взагалі вправлялися в жартах щодо її не знання статуту (кітель в штани не заправляють) ну і висловлювалися з приводу її психічного здоров’я.

Оскільки я НЕ тримав в руках ніколи оригінал довідки який би підтверджував якісь Таніні відхилення — я про це писати не можу навіть в жартівливій формі. Кітель в штани — для мене теж не головне. Я написав, що таня «товоетово» тільки тому, що вважаю НЕНОРМАЛЬНИМ коли офіцером воюючої армії стає лобіст інтересів Пашинського «Молот» якого вбиває більше СВОЇХ ніж ворогів.

Я вважаю НЕНОРМАЛЬНИМ, коли офіцером воюючої армії стає людина яка на Блокаді торгівлі з окупантами кричала Добровольцю «Путін твій шеф». Це все може робити ВИКЛЮЧНО ненормальна людина. Ні — не псих. А ненормальна. Така, яка не вписується в модель України яку ми всі будуємо.

Теж саме по сьогоднішньому хайпу по Чубаю, який заявив, що Порошенко — найкращий Президент всіх часів і серед його досягнень навів таку, що у Чубая стало більше концертів.

Я не писав, що Чубай поганий в силу того що агітує за Порошенка. Це було б дуже якось примітивно. Ні. Я приділив увагу Друзів та читачів до саме меркантильності Чубая. Я так бачу.

Типу «Вот! При Пороху я зажив!» Да, Чубай при Януковичу не жив в плані добробуту. Але це не означає, що якщо зажив — то це заслуга Порошенка. Квоти — спільне досягнення Українського Народу! І Це достеменний факт. Скільки ми лупали ту скалу? От тому мене і обурила заява Чубая.

Напомним, что накануне военного парада на День независимости нардеп Татьяна Черновол из «Народного фронта» заявила, что прошла обучение по специальности «артиллерист». Фото и видео с присяги она опубликовала у себя в Facebook.

Обучение Черновол, по ее словам, проходила в Нацуниверситете обороны имени Ивана Черняховского. Присяга состоялась 18 августа.

В соцсетях военные игры депутата оценили не все. В ее облике нашли массу несоответствий уставу и армейской практике.

«Боевой раскрас на лице сажей»

«Я прошла посвящение в артиллеристы — это когда ты стреляешь из гаубицы, а потом имеешь честь сделать себе боевой раскрас на лице сажей из гильзы, и этой же гильзой, еще горячей, бьют по попе… Ну, такая традиция. И я горжусь!», — написала Чорновол в соцсети.

По ее словам, обучение длилось более ста дней. На присяге Черновол была, по ее словам, командиром второй пушки.

Нардеп опубликовала фото и видео со своей присяги. На одном из них Черновол держит автомат не так, как все — обычно во время присяги его берут за шейку приклада. В соцсетях уже обратили внимание на эту вольность.

Читайте далее на hyser: Позбавити зрадника Новинського громадянства: У тюрмі опиниться поплічник Януковича, яких працює в інтересах Москви