«Вони силою вибили з українського журналіста «зізнання в шпигунстві»: Ірина Геращенко в розпачі — Кремль публічно принижує політичних в`язнів

Бойовики вибили з журналіста Станіслава Асєєва «зізнання в шпигунстві». Цей жах показали по російському пропагандистському ТБ. В мене немає жодних сумнівів, що ці « зізнання» вибивалися під тортурами.

Станіслава утримують в повній ізоляції, до нього не допускають родичів, ОБСЄ, МКЧХ, й навіть не в Донецькому СІЗО, а в новоствореному концтаборі на колишньому заводі. Йому не дозволяють передати листи чи передачу, жодної вісточки від рідних чи друзів.

Примітно, що заляканого і замученого хлопця показало російське ТБ…. Нагадаю, що голова НСЖУ нещодавно підмахнув якусь пісульку зі своїми російськими, як він висловився, « колегами» , з безадресним і беззубим текстом про Станіслава Асєєва.

Саме ці « колеги» беруть участь в зйомках допитів і « зізнань» українських заручників, тобто, фільмують наслідки тортур….. Й коли я розкритикувала цю пісульку й поведінку голови НСЖУ, мене звинуватили …, в тиску на цього добродія… « Двє страни- адна прафєсія»….

В мене запитання до українських журналістів- а буде заява НСЖУ із засудженням цих дій російських пропагандистів, які знімають наслідки тортур ФСБ — « зізнання».

Запитання до ОБСЄ і Генсека РЄ- де занепокоєння? НСЖУ вже зробили гнівну заяву з вимогою реакції — і на тортури , й на їх « калєг», які смакують приниження Стаса…… Цікаво , чи запитають іноземні репортери про українського журналіста в Путіна під час його візиту до Німеччини і смакування штруделями і шніцелями на високому австрійському весіллі…

Й , звичайно, в Мінську ми звернемо увагу росіян на дії їх підопічних з ОРДЛО, які катують журналіста. Й вимагатимемо негайного допуску до Стаса координатора ОБСЄ Тоні Фріша.

Стас є в усіх наших списках. Інше питання, що поки що звільнення заручників заблоковане, й враження, що Кремль не збирається поки що нікого відпускати. Ані напівживого Олега, ані морально пригніченого Стаса, ані з тюрем РФ, ані з окупованих територій.

Читайте далі на hyser: Геращенко в ярости: Кремль сделал циничный «подарок» матери Сенцова — омбудсмен гневно отреагировала на ответ Москвы о помиловании Сенцова