З`явилися нові подробиці про «секретний документ» Омеляна: чому Росія має право реготати з нас. Омелян анонсував неймовірний документ, який завдасть страшного удару по росіянам і навіть розповів про ведмедів.

Все це звичайно круто і це неймовірно подобається частині населення, але, на жаль, тут дуже мало від реальності і дуже багато від анекдотів про тупуватих українців. Лист, який написав Омелян на РНБО (саме цим вікопомним документом хвалиться міністр) — засекречений, але люди, які його бачили, кажуть, що він складається з двох частин.

Перша — описуються всі проблеми, пов‘язані з поведінкою росіян в Азовському морі. На жаль, це просто опис проблеми без будь-яких реальних практичних рішень. Тобто міністр описав і засекретив все те, що ми можемо щодня читати в більшості українських ЗМІ.

Друга частина не менше заслуговує на секретність. Там він звертається до РНБО з пропозицією заборонити пасажирське залізничне сполучення з Росією. Тобто він написав секретний лист про те, що публічно озвучив тиждень тому.

Одним словом, все це було б смішно, якби це ми сміялися з когось. На жаль, такі історії призводять до того, що сміються з нас . І сміються перш за все росіяни.

Читайте далі на hyser: Російське консульство «прославилося» в Греції на футболі: бешкетників в піджаках можуть вислати назад в Росію -проти порушників вимагають порушити кримінальну справу