Віктор Ющенко проголосував би за лідера Радикальної партії Олега Ляшка на президентських виборах. Про це екс-президент зізнався в інтерв’ю

“Мені симпатично те, що багато українських тем він, як лідер партії, проголошує, і від того його позиція є більш ясною, ніж у більшості інших політиків. Наприклад, можна задати запитання до більшості політичних сил, як вони відносяться до питання землі в Україні.

От Ляшко від А до Я розказав, яка позиція. Ви можете погоджуватися, не погоджуватися, але він сказав ясно свою позицію по одному з актуальних національних питань”, – говорить про Ляшка Ющенко.

Він здивований, що інші політики не можуть чітко висловитися з приводу земельної реформи.

На питання журналіста про підтримку Ляшка на президентьских виборах Ющенко відповів ствердно.

“Проголосував би. Далі, чи ми говоримо про питання соборної церкви. Чому половина політичних сил поховали хвости? Йде війна, окупанти у наших хатах сидять. Ви не можете висловитися про право 12 млн. мати помісну власну церкву? А це найбільший приход світу. Скажіть, будь ласка, ну, що це за партія? Що це за відношення, коли ми не можемо отримати лідерство у питаннях, які актуальні для консолідації нації”, – заявив екс-президент.

Раніше, у тому ж самому інтерв’ю Ющенко сказав, що не вважає Олега Ляшка популістом.

– Популізм — це брехня. З того, що Ляшко говорить, я не бачу логіки для брехні.

– Ви не вважаєте Ляшка популістом?

— Я вважаю, що ті речі, які він анонсує — це актуальні питання. Тільки 2/3 політичних сил просто мовчать і тому ми кажемо: “О, помірковані”. В чому вони помірковані? Вони помірковані тим, що коли вони приходять до влади, не можуть зробити ні економічний пакет, ні безпековий. Так з поміркованих потім складається доля країни.

Популярные статьи сейчас

Новые детали ДТП с участием тёщи украинского телеведущего Сергея Притулы

Когда яблочко от яблони упало далеко: За что Голливуд ополчился на сына Уилла Смита?

В сети показали уникальную Таврию-танк. Такого вы еще не видели

Показать еще

Читайте далі: «Заслуженный Пчеловод» может рассчитывать на безбедную старость: сколько из наших с вами карманов платят за старость Ющенко