Сьогодні в Україні є три з половиною кандидати на президентські вибори 2019 року

Про це заявив нардеп Вадим Денисенко в інтерв’ю.

«Я вважаю, що за станом на сьогодні у нас є 3 з половиною кандидати. Перший — це, як би там не було, — Порошенко. І я вважаю, що виграти він може лише в тому випадку, якщо зможе зіграти в гру «Голосуй або програєш». Якщо зможе намацати цей страх у свого електорату», — сказав Денисенко.

На його думку, другий кандидат, безумовно — Юлія Тимошенко. Третім стане об’єднаний кандидат від «Опоблоку» і Віктора Медведчука.

«І цілком реально, що це буде не Рабинович і не Бойко. Думаю, вони спробують шукати (хоча не факт, що знайдуть) якесь псевдонове обличчя. Як на Росії для комуністів знайшли Грудініна. Це може бути мер якогось міста. Класичний приклад — Запоріжжя. Господарник. Плюс вони, безумовно, будуть наголошувати на тому, що, мовляв, у нас є Медведчук, який покаже всім, як зробити мир. А чому він не може це зробити зараз — про це зараз ніхто не питає. І не буде питати», — вважає Денисенко.

Ну а «половинкою» може стати умовний кандидат — «новий реформатор».

«І ось тут маємо формулу з багатьма невідомими. Крім Гриценко і Зеленського, які теоретично можуть мати якісь шанси, цілком ймовірно, з’явиться хтось ще», — припускає Денисенко.

Читайте далі на hyser: «Ці вибори будуть змаганням на знищення між поганими і жахливими. Ця держава – пропаща. Народ – безтолковий. Єдина інтрига, яка дає шанс, це питання»