Тим, у кого залишилися рідні на Донбасі: в «ЛНР» почався 37-й рік, повертатися туди не варто — сепаратисти знайшли новий спосіб виявлення «ворогів республіки»

Опричники Пасічника знайшли новий спосіб виявлення українського підпілля в «ЛНР»

Співробітники «МДБ ЛНР» в пошуках проукраїнські налаштованих осіб здійснюють телефонні дзвінки членам різних громадських організацій, які діяли на території Луганської області до окупації

Як повідомляє керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук, мета таких дзвінків провокування колишніх активістів до «незаконних» дій, передає ЗМІ.

За даними Тимчука, під час бесід співробітники «МДБ» представляються українськими патріотами, закликають спільно боротися з російськими окупантами, поширювати українську символіку і пропагандистські листівки.

«Мета — виявити пригхильних на подібну діяльність членів громадських організацій з подальшими арештами за підозрою в шпигунстві або схилянням до негласної співпраці з виявлення проукраїнські налаштованих громадян в обмін на непритягнення до відповідальності», — пише Тимчук.

Нагадаємо, 14 серпня стало відомо, що окупаційна влада «ЛНР» засудила чоловіка до 12 років ув’язнення за те, що він «надавав матеріальну та консультаційну допомогу іноземній організації, діяльність якої була спрямована проти безпеки «ЛНР».

При цьому повідомляється, що обвинувачений — чоловік 1977 року народження. Як пише окупанти, він «надавав матеріальну та консультаційну допомогу іноземній організації, діяльність якої була спрямована проти безпеки ЛНР».

Назва організації, співпраця з якою інкримінують підсудному, не називається.

Також не вказується, коли саме було винесено «вирок».

Читайте далі на hyser: Луганские рабы в тюрьмах так называемой «республики» «ЛНР»: откровения луганского блогера о том, что происходит в застенках оккупационного режима