В окупованому Севастополі з-під молотка піде земля «дачі Януковича»

Департамент з майнових та земельних відносин Севастополя (ДІЗО) сповістив про проведення 11 вересня 2018 року аукціонів на право оренди п’яти земельних ділянок в урочищі Батіліман

«Влада» хоче віддати в оренду на дев’ять років земельні ділянки загальною площею 3,8 гектара за 13 млн. 654 тисячі рублів на рік. Ці землі примикають до ділянок, де стоять недобудови севастопольського маєтку колишнього президента України Віктора Януковича.

З документації до аукціону, опублікованій на сайті регіонального «уряду», відомо, що земельні ділянки під передачу в приватні руки сформували за заявою ТОВ «Берег». За відомостями так званого Севприроднагляду, три з п’яти сформованих земельних ділянок розташовані в межах державного природного ландшафтного заказника «Мис Айя».

Таким чином, з молотка в приватні руки окупанти збираються віддати значні території заказника «Мис Айя» і ділянки, впритул розташовані до заказника. Як видно з даних публічної кадастрової карти до аукціону готують не тільки землі, але і дорогу та територію прибережної зони з набережною та пірсами.

Згідно з інформацією, вказаною на публічній кадастровій карті, вид дозволеного використання цих земельних ділянок: для розміщення туристичних баз, стаціонарних і наметових туристично-оздоровчих таборів, будинків рибалок і мисливців, дитячих туристичних станцій. За документами ж — ці землі дозволяється використовувати для «туристичного обслуговування».

Співрозмовники з «владних» кіл повідомили свого часу, що сім’я колишнього президента-втікача Януковича була пов’язана з колишньою базою відпочинку «Мис Айя» до 2012 року, об’єктом займався один з його синів. Потім об’єкт перейшов «людині з тієї ж команди, комусь із найближчого оточення», особа «володіла ним до травня цього року». Джерела зазначили, що зараз об’єктом «вже ті, кому треба займаються».

Нагадаємо, що на севастопольському кладовищі знайшли бюст Януковича-молодшого.

На Братському військовому кладовищі в окупованому Севастополі з’явився надгробний пам’ятник Віктору Януковичу-молодшому

Невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті (16.07.1981 р. — 20.03.2015 р.) молодшого сина колишнього глави української держави, який в лютому 2014 року втік з України.

Віктор Янукович-молодший після втечі його батька також покинув Україну і перебував на Росії. Крім того, на пам’ятнику написано «Віктор Вікторович Янукович». Над ним, на арці, — цитата з Євангелія від Іоанна: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Територія біля могили огороджена кам’яним парканом.

На ній встановлена ​​лава, покрита деревом і два кам’яних столика, висаджена молода сосна.

Братське кладовище часів Кримської (Східної) війни (1853-56 рр.) Розташоване на Північній стороні Севастополя і є меморіальним. На ньому поховані солдати, матроси і офіцери, загиблі в 1854-55, 1918-20 і 1941-45 рр. в боях за Севастополь, а також відомі і заслужені городяни.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім в Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був присутній на похоронах.

Офіційних підтверджень смерті Віктора Януковича-молодшого з боку української влади немає.

Читайте далі на hyser: Тимошенко не приховує, що готує проросійський сценарій у випадку перемоги: «дама без коси» зробила VIP-спікером колишнього соратника Януковича