Не вийшло із Лайми Вайкуле Макаревича: співачка зізналася, коли все ж таки приїде до Криму — мало хто витримає таке переслідування в Росії

Латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка заявила, що ніколи не приїде до окупованого Криму, змінила свою думку.

Після критики з боку російських колег, Лайма Вайкуле переглянула свої погляди.

«Як знімуть санкції, я тут же приїду до Криму з великим задоволенням», — заявила вона в ефірі телеканалу «Росія 1».

За словами Вайкуле, в разі скасування дискримінаційних заходів, введених проти Росії у зв’язку з приєднанням півострова, вона готова виступити в Криму навіть безкоштовно.

При цьому раніше співачка відзначала, що не поїде в Крим ні за які гонорари.

«Нам, європейцям, заборонено», — зазначила Вайкуле на прес-конференції перед концертом в Одесі в кінці минулого тижня.

Нагадаємо, відомі росіяни засудили Лайму Вайкуле через Крим.

Директор Великого Московського державного цирку, заслужений і народний артист Росії Едгар Запашний, актор Станіслав Садалський і продюсер співачки Валерії прокоментували заяву популярної співачки Лайми Вайкуле

Таким чином відомі росіяни відреагували на заяву Лайми Вайкуле, яка заявила, що не поїде до окупованого Криму, який би гонорар їй не пропонували, передає ЗМІF.

У своєму Instagram-акаунті Запашний опублікував гнівний пост.

«Дорога ви «наша» Лаймо. Якби не Радянський Союз, то ви ніколи б так прекрасно не співали російською мовою, яка протягом всієї вашої кар’єри напувала і годувала вас, бо рідною латиською у вас досі немає жодної впізнаваної пісні!» — написав Запашний, назвавши Крим територією Росії. У Вайкуле, заявив артист, був шанс відмовитися від звання «Заслужена артистка Латвійської РСР», «але на той момент вона, мабуть, «любила» Радянський Союз».

«Сумно, коли такі, як ви, кусають «руку, що годує», а вона продовжує вас годувати!» — додав він.

Пригожин в ефірі НСН Пригожин заявив, що любить і поважає Вайкуле, згадавши, що вона була однією з тих, хто «клопотав» за його дружину, співачку Валерію, щоб їй не забороняли виступати на території Латвії. Однак при цьому він викрив Вайкуле в лицемірстві: якщо співачка робить антиросійські заяви, чому вона приїжджає на Росію заробляти гроші.

«Все це було сказано за межами нашої країни. І це нечесно по відношенню до суспільства. Тоді не треба приїжджати на Росію і виступати на корпоративах. А то виходить, що артист не може поїхати в Крим, але приїжджає за грошима в «країну-агресор». Де логіка?», — заявив він.

Актор Садальський у Instagram також прокоментував заяву Вайкуле.

«Тільки що повернувся з Латвії. Там теж огидне ставлення до росіян. Чудова співачка Вайкуле і хороша людина. Лайма, тебе люблю! В Україну не поїду, хоча мені навіть дзвонила СБУ і сказала: «Приїжджайте», — написав він.

Читайте далі на hyser: Нижче падати нікуди: Ані Лорак вирішила себе «увєковєчить» у російському кіно — «зірка» працює на знімальному майданчику разом із Кіркоровим, Лепсом і Басковим