Президент Порошенко разом із партнерами володіють підприємством у Дніпрі, яке виготовляє акумулятори. Ці ж акумулятори закуповувала Росія для тієї техніки, яка працювала на будівництві Керченського мосту.

Про це заявив політолог Валентин Бушанський у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Іванющенко є злочинцем, рецидивістом, поплічником Януковича. Він втік з України, але справа його живе. Далі є ситуація із монополізацією ринку скрапленого газу, яка почалася ще за Януковича. І начебто Курченка вже теж немає в Україні, але справа його живе.

Зрештою, схема довкола Київського метрополітену триває й до сьогодні, і досі ніхто не спромігся припинити ці махінації», – констатував Валентин Бушанський.

Отже, підкреслює політолог, виникає питання, чим взагалі займається Генеральна прокуратура і які справи розслідує? Адже людей Іванющенка, Курченка для неї не існує, так само як і прихильника Росії Медведчука.

«Я хочу нагадати, що Медведчук офіційно перебуває під санкціями за анексію Криму. Адже був звинувачений міжнародним співтовариством у тому, що брав участь в анексії півострова. Але хто такий Медведчук? Правильно! Він друг і партнер Президента Порошенка, адже представляє Україну на міжнародній арені у переговорах з Російською Федерацією», – наголосив Бушанський.

Як наслідок, запитує експерт, ким тоді є Петро Порошенко, якщо дозволяє закуповувати товари в Росії, і сам також бере участь у торгівлі з РФ?

«Із підприємства, яке належить Президенту Порошенку, на будівництво Керченського мосту відправляли щебінь та акумулятори. Зокрема, це підприємство у Дніпрі, яке виготовляє акумулятори. І ці ж акумулятори закуповувала Росія для тієї техніки, яка працювала на будівництві Керченського мосту», – заявив Бушанський.

Враховуючи все це, політолог констатує: якщо проаналізувати всю діяльність Президента, зокрема підписання Мінських угод, невдалі військові операції, коли загинули тисячі людей, та всю міжнародну політику щодо Криму, то ці факти говорять про те, що Петро Порошенко – зрадник Батьківщини.

«Це дуже складний висновок для всього суспільства, яке підтримало Порошенка в першому турі президентських виборів. Але якщо спиратися тільки на факти, то потрібно визнати, що Порошенко веде Україну до утилізації та знищує Україну зсередини», – вважає Валентин Бушанський.

Як повідомлялося, Москва різко відреагувала на нові санкції Євросоюзу проти російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту. І вважає це втручанням у внутрішні справи РФ. 

Читайте далее на hyser: «В армии больше здравия не пожелают»: Политолог-офицер ВСУ прокомментировал решение Порошенко узаконить приветствие «Слава Украине»