Вперше в історії США поставили нищівний ультиматум Кремлю і пішли на безпрецедентні кроки щодо РФ

У разі якщо Росія не відмовиться від усієї хімічної і біологічної зброї, США будуть змушені припинити всі торговельні відносини з цією країною.

Те ж саме відбудеться і з дипломатичними контактами, розповіли The Washington Post у Державному департаменті США.

Так, у публікації зазначено: якщо Росія не погодиться протягом 90 днів “зупинити використання всієї хімічної зброї та дозволити перевірку для підтвердження її ліквідації, додатково введені закріплені заходи можуть припинити практично всю торгівлю між двома країнами, заборонити право на посадку для російських авіаліній і привести до припинення дипломатичних відносин”.

У той же час посольство Росії у Вашингтоні вкрай негативно прокоментувало нові санкції.

“8 серпня нашому раднику-посланнику в Держдепартаменті були оголошені нові “драконівські” санкції під надуманим приводом. Яких-небудь фактів або доказів, як вже повелося, не прозвучало. На наші уточнюючі питання американська сторона, пославшись на конфіденційність, відмовилася дати пояснення.

Водночас було заявлено, що США мають у своєму розпорядженні достатній обсяг даних, що дозволяють зробити висновок про “вину Росії” у використанні хімічної зброї”, – сказано в повідомленні на сайті дипмісії.

Нагадаємо про те, як Росія попросила у США грошей на відновлення Сирії – тепер уже прямим текстом (в листі, переданому по секретному, ептіть, каналу). Це історія не одного дня: давно ходять чутки про те, як Москва ходить з простягнутою рукою, благаючи Захід профінансувати відновлення зруйнованої нею ж країни.

Путін чудово розуміє, що загруз в дружбі з Асадом як горобець в лайні. Знищивши Сирію і взявши на себе тягар утримання асадітов, в Кремлі зрозуміли, що грошей немає не тільки на сирійський режим, а й на російських громадян, які з кожним днем стають все зліше.

Все це можна було прорахувати ще в 2015 році, якщо б голови у кремлівських стратегів росли не з дупи. “Крижаний прийом” (за висловом Reuters), який Вашингтон надав російському хитрова […] ному плану, був очікуваним, так само як і очікуваною була відмова легітимізувати “референдум” на Донбасі, де коготок нашої говнопташки теж потонув по самий ботокс.

Зрозуміло, жоден з цих регіонів путінська адміністрація не збирається залишати ні за яких обставин, проте мріє вилізти з гною в білому фартусі, який для неї випере особисто Дональд Трамп. Російські дипломати безуспішно намагаються продати цю історію як узгоджену в Гельсінкі, чим викликали гомеричний регіт в американському істеблішменті.

Далі – очікуваний вічний пат: Захід грошей на Сирію не дасть, а Асад продовжить висмоктувати російські ресурси до тих пір, поки не вісмокче все, що можна з дохлого тільця. В кінці залишиться тільки Пригожин з африканськими алмазами та прибита до стіни тушка ПВК Вагнера.

Alexandr Kushnar

Раніше Hyser писав про те, що Путін догрався до того, що спрацювали дуже важкі і довготривалі механізми. Буквально вчора Трамп підписав нормативно-правовий акт