Береза: ранок почався з просто приголомшливих новин. Спочатку я прочитав про те, що сьогодні вранці затримані всі керівники

Ранок почався з просто приголомшливих новин. Спочатку я прочитав про те, що сьогодні вранці затримані всі керівники митниць через які йшли потоки контрабанди. Разом з ними затримали співробітників МВС, ГПУ і СБУ, які спільно з митниками входили до злочинної групи і займалися контрабандою лісу і сигарет з України, а також заниженням інвойсів на ввезення в Україну. В даний момент вони дають свідчення про справжніх керівників ОЗУ.

Наступна новина мене порадувала ще більше. Міністерство Оборони прийняв рішення перестати проводити міжвідомчі наради з питання присвоєння статусу Учасника Бойових Дій. А привласнити всім добровольцям УБС, які взяли участь у війні проти Росії в 2014-2015 роках і змогли підтвердити це участь документально.

Новина на сайті АП принесла свої позитивні емоції. Президент прийняв рішення більше не призначати голову Київської Адміністрації, а вважає, що обраний киянами мер зобов’язаний автоматично очолити КМДА. І призначення для цього більш не потрібні.

Кабмін так само здивував з ранку. Виявляється нарешті сформульована концепція Нової Економічної Політики і підготовлений законопроект про лібералізацію оподаткування. Лідери всіх фракцій дали гарантії, що депутати проголосують за цей закон, адже Україні потрібні нові робочі місця і українській економіці потрібен поштовх.

Дізнавшись про податкові ставки для інвесторів вже дали згоду відкрити виробництво і складання в Україні такі компанії, як Samsung, SIEMENS, Sony, Volkswagen, Toyota Motor, Renault, Intel, Tesla і Mitsubishi Electriс. А компанія Amazon готова відкрити торговий майданчик в Україні.

Новина про те, що Президент України Петро Порошенко і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зробили спільну заяву про те, що він сподівається на те, що ВР підтримає і проголосує за Закон про податок на виведений капітал привела мене в ще більш радісний настрій.

Після прочитання інформації, що сам законопроект про ННВК вже поданий до ВР і має тотальну підтримку серед депутатів, я просто став випромінювати щастя. Тому, що зрозумів – почалося час реальних реформ в економіці.

Чергова новина так обрадувала мене, що змусила моє серце битися прискорено. Мер Києва Віталій Кличко і все 120 депутатів Київради одноголосно проголосували на позачерговій сесії за те, що всі незаконні будівництва в місті Києві будуть знесені, а забудовників, частина з яких є цими самими депутатами Київради, зобов’яжуть виплатити всім інвесторам їх вкладення.

У рішенні чітко прописано, що з сьогоднішнього дня в Києві буде припинено всі незаконні будівництва. Крім того всіх забудовників зобов’яжуть тепер будувати інфраструктуру, а не тільки житлові метри. Мабуть нарешті з’явилася політична воля і особисте бажання керівництва міста, подумав я.

А коли я прочитав новину про те, що керівництво ВР прийняло рішення про внесення на голосування мого законопроекту про кримінальне покарання за неперсональное голосуванні, який з лютого 2015 роки лежав у комітетах ВР і не розглядався, то так зрадів, що навіть прокинувся. Прокинувся і тепер шкодую про це. Там, уві сні, було ще стільки позитивних новин …

Гаразд, раз прокинувся, то треба жити реальним життям. Тут, звичайно не все так райдужно, але … Буду сам створювати хороші новини.

Борислав Береза

Ранее Hyser писал про то, как руководители Фискальной службы Украины отдыхают во Франции