Путін догрався до того, що спрацювали дуже важкі і довготривалі механізми. Буквально вчора Трамп підписав нормативно-правовий акт

Але повернемося до цунамі. Всі російські дії і заяви вже запустили процеси, які не запускаються одним помахом пальців. Це як з описаним вище природним явищем. Спочатку на дні океану відбувається зсув тектонічних плит або навіть серія зрушень, і дно штовхає гігантську масу води вгору.

Виходить, що вода, в кілька кілометрів глибиною і в кілька сотень кілометрів довгою і шириною, підскакує на кілька метрів вгору і потім, ця неймовірна маса води, передає свою енергію навколо і хвиля помчала до берегів за тисячі кілометрів. Поєднання відстані і характеру морського дна біля берега, дасть параметри хвилі, яка і накриє берег.

Що характерно, люди на цьому березі навіть не можуть собі уявити, що тут буде через півгодини. Нікому в голову не приходить, що тут не буде ні будинків, ні дерев ні людей, ні машин ні морських суден, а буде суцільне море.

Те ж саме і з РФ. Путін догрався до того, що спрацювали дуже важкі і пдовготривалі механізми. Тепер хвиля вже помчала і якщо перший час росіяни дуріли з приводу санкцій і самі вірили в те, що їм на це начхати, то зараз вже ситуація змінилася.

Ті, хто знаходиться ближче до хвилі санкцій, вже зрозуміли їх руйнівну дію і головне, що неприємності несуть вже тільки провісники катастрофи, а не самий гребінь великої хвилі, яка тільки з’явилася на обрії.

Загалом, як і перед приходом великої хвилі, море спочатку відступає і оголює дно біля берега, то ж саме відбувається і перед великими санкціями. Це було помітно в Венесуелі, яку дуже довго попереджали, що скінчиться все дуже погано, але спочатку Уго Чавес, а тепер і його приймач Мадуро, вирішили плювати на попередження і намагатися грати без правил.

В результаті, економіка країни пройшла точку неповернення і демонструє всі ознаки агонії. Інфляція в 1200% це як раз ціна за те, що виродки вирішили забичіться і робити вигляд, що все нормально.

Буквально вчора Трамп підписав нормативно-правовий акт, який повернув той обсяг санкцій, які були введені до нього і частково зняті Обамою. У Тегерані вирішили, що вони вхопили аллаха за бороду і можна взятися за войнушку і інші речі, яким їм давно хотілося зайнятися, грати у велику політику. Хотіли велику? Отримайте! Ось вам велика політика.

Але весь фокус у тому, що повернувся обсяг санкцій який був введений ще до інтервенції в Сирію і спроб створити антіізральскій фронт на півдні країни. Це означає, що повернення списку санкцій – перший крок нової і безумовно – великої політики. Далі підуть пакети санкцій вже за нинішні чудеса. Як видно, до подібної категорії діячів по-доброму не доходить.

Їм неодмінно треба побачити, як впаде економіка і голодний натовп почне рвати, вішати й палити всіх, хто хоч якось асоціюється з тупою і безпросвітної владою. Вони хочуть разом з сім’ями бовтатися на деревах і останнім поглядом оглядати радість на обличчях багатотисячного натовпу, яка нарешті прикінчила своїх упирів. Тому – вони впираються рогом і йдуть саме цим шляхом.

З Ірану вже пішли на вихід іноземні компанії і їх капітал. Серйозним дзвіночком для Ірану стало навіть не падіння вдвічі курсу місцевої валюти ріалу, щодо долара, а то, що індійський уряд вже віддало розпорядження своєю нафтопереробної галузі, готуватися до переорієнтації на інші джерела нафти, крім Ірану. Оскільки Штати анонсували піддавати санкціям тих, хто буде торгувати з Іраном це – серйозний крок.

Навіть ті, хто планував качнути з Ірану грошей за свою продукцію, змушені озиратися на жорстку позицію Штатів, оскільки втрати з того боку будуть не порівнянними з втратами від виходу з Ірану.

Те ж саме і з РФ. Ніхто в Європі і США не очікував, що Путін виявиться таким же навіженим, як Мадуро або Ин. Тому довгий час було витрачено на те, щоб пояснити йому наслідки його дій. Не допомогло. Він упоролся в геополітику, сфери впливу і іншу нісенітницю, не має значення по яким особистих причин.

Йдеться про те, що завтра Путіна не стане (хоч він просто зникне) процес вже не зупиниться, економіка країни буде руйнуватися далі і в наростаючому темпі. Тепер тривогу забила банківська система РФ, до якої дійшло, що буде далі. Найбільші відчайдухи біржові гравці, починають випльовувати солодкі московські пряники, оскільки якраз настав момент, коли в РФ можна втратити все. Але ж гребінь хвилі тільки-тільки здався.

Путін ввів свою країну в ситуацію, вхід до якої рубль, а вихід – два. Те, що він зробив – вже буде працювати десятиліття. Мало того, убита навіть ілюзія осудності вже не тільки путина, а й усієї країни, яка навіть не намагається скинути упиря, що тягне її на дно.

Венесуелу лихоманять виступи і побоїща з поліцією, в Ірані вже тиждень твориться те ж саме і пишуть про те, що виглядає це набагато тривожніше, ніж було раніше, бо почали громити релігійні школи і училища. Тобто, до людей дійшло, хто ті упирі, які їх штовхають в безодню, а в РФ – тиша. Це означає, що вона йде по шляху КНДР або Камбоджі і там просто нема на кого ставити, в разі чого.

Загалом, будь-які путінсько-медведевсько-Лаврівські загрози, тільки підвищують рівень хвилі, яка вже мчить в цю прокляту країну.

Anti-colorados

Раніше Hyser писав про те, що Росія простягнула руку та почала відверто клянчити гроші в США на відновлення Сирії