Відео. “Для них Бандера – герой, есесівці – герої” Гарік Сучачов дав ганебне  інтерв’ю про Україну

Україну в майбутньому не чекає нічого хорошого, так як для її жителів герої – Степан Бандера і представники “СС”.

Таке твердження прозвучало з вуст російського рок-музиканта Гаріка Сукачова в інтерв’ю проекту “А поговорити?” телеканалу “Москва 24”.

“А що ми можемо зробити з Україною, де виросло суспільство, дітей виховали так, що для них Бандера – герой, есесівці – герої. Нічого хорошого Україну не чекає. Скільки ми виборсувалися з цієї чеченської бійні, видерлися. Що у нас творилося! А у них ще гірше. у нас фашисти теж були і навіть є до сих пір, але їх загасили дуже швидко. А у них ними користуються. Що накоїли зі своїм народом ті, хто стоять угорі – ми всі кров’ю умиємося.

Потрібен ворог – російський. Нісенітниця. Але дітям же не доведеш, вони виростуть із ворогом “, – образив він українців.

Ведуча намагалася пояснити Сукачову, що саме Росія веде зараз війну на Донбасі, але марно.

Нагадаємо про те, як під час вручення нагород на конкурсі “Кінотавр” сталося те, чого ніхто не чекав.

В той час, коли в залі були присутні усі зірки російського кінематографу, на сцену вийшли люди, які не змогли мовчати та свій виступ присвятили ув’язненому Олегу Сенцову. Це були режисери Виктор Матизен, Andrey Plahov, Алексей Попогребский, Yevgeny Gindilis.

Саме їх виступ потрапив в ефір головного пропагандистського каналу “Россия 1”, проте на ранок, ефір вже було змонтовано, а всі “незручні виступи” були вирізані.

Як це було, дивіться у відео:

Також читайте як до Києва приїхав легендарний рок-музикант Борис Гребенщиков, щоб представити новий альбом “Час N”.

У його планах два виступи в одному зі столичних клубів разом з групою “Акваріум” – один з яких відбувся 21 червня, а другий відбудеться 22-го.

Між концертами Гребенщиков безкоштовно виступив перед киянами та гостями столиці в самому центрі міста, на Пейзажній алеї. Він виконав такі пісні, як “Стукати в двері трави”, “Марш священних корів”, “Коли мине біль”, “Гарсон номер два”, “Стакани”, “Сувлехим Такац”. Також у виконанні лідера “Акваріума” прозвучала композиція “Собачий вальс”, яку він присвятив російським журналістам-пропагандистам.

Як відомо, Борис Гребенщиков збирається виступити в Києві: 21 і 22 червня Борис Гребенщиков з групою зіграє поспіль два концерти в Caribbean Club. У столиці “Акваріум” презентує новий альбом БГ / Акваріум 2018 “Час N”. Сам Гребенщиков пояснює: платівка стала продовженням його диска «Сіль» 2014 року і складе трилогію з новим альбомом, для якого вже увійшли 16 пісень.

Проте не обійшлося і без скандальних курйозів. Під час концерту за спинами музикантів з’явився молодий чоловік з плакатом “Геть рашистів з України”. Чоловік, якого з імпровізованої сцени виштовхали силою, звинуватив Гребенщикова у схваленні анексії Криму Росією.

Ранее Hyser писал про «Концерт для украденной земли»: «Бумбокс» посвятили новую песню Сенцову и спели ее на глазах у разъяренных россиян (видео)