Співробітник поліції Ростовської області РФ заявив, що після початку військового конфлікту на Донбасі в область стали масового переїжджати представники криміналітету, а за ними і жінки легкої поведінки. Про це йдеться в матеріалі “Нової газети”.

“Майже відразу стало зрозуміло, що всіх нас, хто межує з Україною, чекає веселеньке життя. У ростовській поліції це зрозуміли відразу, як тільки у нас обірвався зв’язок з нашими колегами з луганських і донецьких міст”, – згадує російський силовик.

За його словами, з початком військових дій на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей почався переділ сфер впливу серед злодіїв, після чого шахраї, наркоторговці, злодії масово кинулися в Ростовську область.

“Повії бігли слідом – але чисто з економічних причин: там, де воюють, зазвичай за задоволення не розплачуються. В результаті в наших містах почалося небачене. Таганрозькі, ростовські дівчинки завили від конкуренції і благали зупинити демпінг українок.

Дружини поліцейських обривали чоловікам трубки під час чергувань і не відпускали ні на які риболовлі. Пару місяців творився повний бардак, хоча було ясно, що це тимчасово – наша область розглядалася серед таких “біженців” тільки як перевалочний пункт. А коли стало ясно, що конфлікт н Донбасі надовго, і дівчатка, і злодії рушили далі, в центр Росії. Янукович, кажуть, теж більше не живе у нас, перебрався в Москву”, – говорить поліцейський.

В даному контексті він також розповів про випадок, коли в Матвєєвому Кургані при спробі викрадення іномарки заарештували двох 20-річних хлопців з українськими паспортами. У розмові з силовиками вони розповіли, що приїхали з Донбасу.

“Так дома роботи немає, ну ми спочатку воювали, машини віджимали, а зараз все вже віджато і війни немає”, – заявили вони, додавши, що планували вирушити в Москву.

Нагадаємо, що на українсько-російському кордоні 23 пункти пропуску закрито, функціонує 39 пропускних пунктів. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України. У ДПСУ зазначили, що, відповідно до розпорядження КМУ від 18 лютого 2015 року, в межах Луганської, Донецької, Чернігівської, Сумської та Харківської областей закрито низку пунктів пропуску через державний кордон.

«Це рішення ухвалене з метою оптимізації мережі пунктів пропуску та необхідності зосередження сил і засобів на більш важливих ділянках кордону з Росією. Загалом закрито 23 пункти пропуску, з яких 1 міжнародний, 4 міждержавних та 18 місцевих», − зазначили у ДПСУ.

Крім того у відомстві додали, що, зважаючи на те, що існувала пряма загроза життю та здоров’ю учасників міжнародного руху, ще раніше Кабінет міністрів України протокольними рішеннями тимчасово припинив рух в 14 пунктах пропуску (6 в Донецькій області та 8 в Луганській області).

«Зокрема, ці рішення стосуються пунктів пропуску (пунктів контролю) «Маринівка», «Новоазовськ», «Успенка», «Іловайськ», «Квашине», «Донецьк», «Должанський», «Червона Могила», «Ізварине», «Красна Талівка», «Юганівка», «Герасимівка», «Петрівка», «Луганськ», − повідомили у ДПСУ.

Раніше Hyser писав про те, яким чином був встановленний кордон між Україною і Росією у 1918 році: чи то був єдиний державний кордон, чітко відповідають історичні українські джерела