Вчора ввечері пан Лавров строго попередив прем’єра Вірменії, що він пішов “неправильним шляхом”, коли прокуратура винесла рішення про арешт колишнього президента Вірменії Кочаряна. Втручаючись в хід слідства, але не заперечуючи висунутих проти пана Кочаряна звинувачень у вбивстві і понівечені вірменських громадян 1. березень 2008 г., Кремль наказав припинити слідство.

Коли 20 липня російські солдати з бази в Гюмрі влаштували стрілянину та вибухи холостими патронами на вулицях села Паник, багато хто подумав, що це “п’яна випадковість”. Я так не думав. Син військового, я знаю, що такі акції залякування бувають тільки за наказом. Це – своєрідна “політика канонерок” в XXI столітті. Тепер ясно – я мав рацію: не минуло й двох тижнів і пролунав владний окрик пана Лаврова з Смоленської висотки.

І знову помилка російської влади. Я знаю душу вірменського народу – такий окрик, та ще відносно Кочаряна, якого ненавидить майже вся Вірменія, викличе не тремти в колінах вірмен, а приплив ненависті до путінського режиму, якому намагається служити пан Лавров.

І ця ненависть розіллється не тільки по маленькій Вірменії, але і по всьому світу. 15 мільйонів вірмен розсіювання не пробачать такого хамського ставлення до своєї історичної батьківщини і до прем’єра Пашіняну. Шкода, що пан Лавров не розуміє, що своїми грубими словами, вже на днях образивши греків, він тепер сплачувати вірмен.

Андрей Зубов

Нагадаємо, що нещодавно висловився про те, що Лавров Росія знає про можливі військові плани США та інших країн.

У РФ є інформація про плани, які виношуються військовими США та інших держав щодо неї. Про це заявив у понеділок міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

«Наша забезпеченість інформацією про те, які плани виношуються щодо Російської Федерації військовими і США, і інших західних країн, гарантована», — відповів глава МЗС на питання про те, як Росія відповідає на сучасні виклики у сфері безпеки.

Міністр також підкреслив, що Росія збирається як зберегти свою військову присутність, так і продовжити забезпечувати свою обороноздатність.

«Що б не відбувалося в світі, наша безпека як держави, безпеку наших громадян, наш суверенітет будуть надійним чином захищені. Це неодноразово підтверджував президент Путін, і я вас запевняю, що це грунтується на реальних матеріальних змінах, які відбуваються в нашій країні і в нашій армії «, — уклав Лавров.

Раніше Hyser писав про те, що «Так ось навіщо Лавров і Герасимов літали до Меркель. І ось чому вона темнить і не хоче говорити про причини і результати зустрічі»