«Тут почала з’являтися інсайдерська інформація з приводу майбутнього списку “За життя”. Мої джерела озвучили дещо інший розклад»

Тут почалась з’являтися інсайдерська інформація з приводу майбутнього списку “За життя”. Мої джерела озвучили дещо інший розклад, наприклад:

Ганна Герман – Міністр з питань регіонального розвитку

Олена Лукаш – голова Міністерства Юстиції України

Андрій Шевченко – Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту

Григорій Суркіс – кандидат в мери Києва

Мабуть, Рабинович дійсно взявся “збирати з миру по нитці”, заманюючи виборців на бік “За життя” знайомими обличчями незалежно від партійної приналежності. Хоча загальний знаменник все ж є: практично нульові шанси самостійно продовжити політичну кар’єру.

Алексей Голобуцкий

Нагадаємо, що кум Путіна Медведчук балотуватиметься до Верховної Ради.

Представник України у тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук братиме участь у виборах до Верховної Ради у 2019 році. Так, задля цього він вступить до складу однієї з українських політичних партій.

Як заявив в ефірі телеканалу «Україна» народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, Медведчук вступить саме до складу його партії та очолить напрямок щодо «відновлення миру» з Росією.

Рабінович розповів, що 25 липня у прямому ефірі він представляв програму своєї партії, а глядачі голосували за тих осіб, яким можна довірити той чи інший напрямок.

Українці запропонували, щоб Віктор Медведчук очолив напрямок по відновленню миру з Росією, відновленню переговорів з СНД, – сказав голова партії «За життя».

Рабінович також розповів, що 25 липня запросив Медведчука у свою партію, а вже 26 липня той погодився.

Водночас прес-служба Медведчука теж сповістила, що той прийняв пропозицію Рабіновича.

Я підтримую програму, цілі і завдання партії «За життя» – партії миру і творення, яку, переконаний, підтримають і мільйони українців. Я приймаю пропозицію Вадима Рабіновича і щиро дякую йому і всім, хто висловив мені довіру, проголосував за мою кандидатуру. Мир на Донбасі, відновлення відносин з Російською Федерацією та країнами СНД – ось ключові завдання, які стоять перед Україною, перед усіма нами, – заявив Медведчук.

Раніше Hyser писав про те, що депутат Вікторія Сюмар пропонує спецслужбам придивитися до того, хто впливає на інформаційний простір України