Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв потрапив в дуже неприємну ситуацію через Крим. Він разом з Instagram визнав півострів українською територією. Соцмережі “вирують” через чергову ганьбу Медведєва.

Варто відзначити, що в неділю, 29 липня, Медведєв відвідав анексоване місто Севастополь, щоб взяти участь в параді з нагоди Дня Військово-морського флоту окупаційної армії РФ. Кремлівські пропагандисти поспішили радісно відзвітували про візит, але “сіли в калюжу”. Так, агентство ТАСС поділилося фотографіями Медведєва з Севастополя на своїй офіційній сторінці в Instagram, забувши про “підступні” Геотеги.

На них місця розташування пособника путінського режиму позначалося: “Севастополь, Україна”.

Росіяни швидко помітили прокол ТАСС і вибухнули під фотографіями лютими коментарями. Кремлівському інформагентству довелося екстрено видаляти весь пост, проте деякі встигли зробити скріншоти.

Нагадаємо, що Медведєв прибув в Севастополь увечері 28 липня і взяв участь в урочистому концерті, присвяченому 1030-літтю хрещення Русі. При цьому наголошується, що парад і концерт – лише офіційний привід для візиту Медведєва. Справжньою причиною приїзду російського прем’єра називають засідання з розгляду виконання “федеральної цільової програми” розвитку міста.

Серед проблем – провал туристичного сезону, занепад комунального господарства, неналежний стан доріг, відсутність очисних споруд, на які були виділені два мільярди рублів (більше 800 мільйонів грн).

Останній раз Медведєв приїжджав в Севастополь у серпні 2017 року. А роком раніше російський прем’єр став автором популярного інтернет-мему, заявивши кримчанам, що “грошей немає”, але треба триматися.

Як передавала Politeka, Росія провела провальний парад до Дня Військово-морського флоту в анексованому Севастополі.

«Велика нафтова країна показала трохи своєї могутності виставивши кілька катерів, військові літаки «Сушки», «Граки», і випустивши усіма «улюблені» пакети «Градів» у Чорне море у напрямку до Туреччини», – так описав Військово-Морського флоту РФ у Криму блогер під ніком «Ацтойный Севастополь».

Він зазначив, що йому «пощастило» побувати на найбільш ватному, після 9 травня, параді.

«Відчуття наймерзенніші — натовп п’яного й тверезого бидла, розмахуючи морськими і «півнячими» прапорцями, радісно вітав залпи, вибухи і дії військової техніки, як ніби вони не знають, що війна може незабаром прийти в їх будинок і буде вбивати їх дітей», – додав своє обурення блогер.

Ранее Hyser писал о том, как севастопольцев лишают придомовой территории ради интересов российских туристов: «Ишь чего захотели — свободы, извините, у нас Россия»