«Так ось навіщо Лавров і Герасимов літали до Меркель. І ось чому вона темнить і не хоче говорити про причини і результати зустрічі»

Так ось навіщо Лавров і Герасимов літали до Меркель. І ось чому вона темнить і не хоче говорити про причини і результати зустрічі. Будь-які поступки по Донбасу в обмін на видачу Ковальчука.

Інакше викриття найбільшого наркотрафіку в історії, організованого ФСБ, МЗС РФ і ГРУ ГШ, було б неминуче.

Дівчина Меркель в черговий раз наклала в штани і вважала за краще самоусунутися.
А тепер докладніше.

Німеччина видала Росії головного фігуранта «кокаїнового справи» Андрія Ковальчука.

У Росії з Німеччини екстрадували одного з фігурантів справи про контрабанду наркотиків з Аргентини Андрія Ковальчука. Про це «Нової Газеті» розповів адвокат Володимир Жеребенков.

За його словами, Ковальчука етапували в п’ятницю 27 липня звичайним рейсом. Жеребенков уточнив, що обвинуваченого відправили в Москву до закінчення терміну оскарження рішення німецького суду, який закінчується 6 серпня. Адвокат зазначив, що захисник в Німеччині Олександр Гамбург має намір подати скаргу на дані дії.

Жеребенков уточнив, що Ковальчуку пред’явили ті ж звинувачення, що і заочно. При цьому сторона захисту не має права говорити про хід розслідування, так як дала підписку про нерозголошення. Ковальчук скористався правом не свідчити проти себе (51 стаття Конституції), зазначив захисник.

За даними ТАСС, Ковальчук знаходиться в СІЗО «Матроська тиша».

Нагадаємо, Ковальчука підозрюють в організації контрабанди кокаїну через російське посольство в Аргентині. До екстрадиції бізнесмен перебував під вартою в берлінській в’язниці «Моабит».

Там він відмовився від суду в Росії, так як, за його словами, тільки в Німеччині «можливий справедливий процес». Ще одним аргументом проти екстрадиції захист називала «катастрофічні» умови в російських СІЗО.

Ковальчук не визнає свою провину і називає себе жертвою провокації, яку спільно організували аргентинська поліція і американські спецслужби.

Нагадаємо, про постачання російським спецбортом більше 360 кг кокаїну з Аргентини в Росію стало відомо в лютому 2018 року. Валізи з наркотиками знайшли в школі при російському посольстві в Буенос-Айресі.

На даний момент у справі проходять троє співробітників дипмісії Алі Абянов, Володимир Калмиков і Іштімір Худжамов. За версією слідства, Абянов, який працював на той час завгоспом посольства, допоміг Ковальчуку заховати валізи з кокаїном в школі. Дипломатів Володимира Калмикова та Іштіміра Худжамова затримали на гарячому під час отримання вантажу в Москві.

Крім того, ще два росіянина проходять фігурантами справи в Аргентині (в Росії їх не підозрюють). Йдеться про поліцейського Іван Близнюк, який охороняв посольство, і його друга механіці Олександрі Чикало. Їх звинувачують в тому, що вони координували відправку наркотиків в Москву.

Однак вони провину не визнають і заявляють, що перший секретар посольства Росії в Аргентині Олег Воробйов, який проходить у справі свідком, обмовив їх, щоб відвести відповідальність «від себе та інших злочинців і наркодіпломатов».

Альфред Кох

Ранее Hyser писал про то, что разногласия между Меркель и Трампом привели к «стычке». Причудливый инцидент удивил весь мир