Після потрійного удару по РФ “вишенька” нових санкцій від сенаторів США, які можуть стати самими забійними за останні 4 роки

“Вишенька” нових санкцій США.

Про підготовлюваний новий пакет санкцій США проти Росії відомо стало практично відразу після того як завершилася зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна, але подробицями вони обростають лише з часом.

Зокрема, два дні тому я писав про три основні напрямки, в яких працюють сенатори, а саме – банківський сектор, “Північний потік – 2” і доказ причетності РФ до спонсорування міжнародного тероризму. Але, у всій цій законодавчій краси є своя вишенька.

Так, стало відомо, що сенатори, незважаючи на незгоду Мінфіну США, все ж намагаються провести законопроект проти держборгу РФ. Йдеться про сенаторах Марко Рубіо і Кріса Ван Холлене, які запропонували пакет санкцій, що обмежує вкладення в боргові папери.

Нагадаю, що саме завдяки продажам цінних паперів – облігацій федеральної позики, Росія на сьогоднішній день має постійний приплив іноземної валюти в свою економіку. Накладення санкцій на держборг РФ не тільки поставить хрест на подібного роду продажах, але і викличе хвилю зливу ОФЗ наявних на руках іноземних резидентів, що спровокує інфляційний вибух.

Однак як я згадував вище, Мінфін США виступає проти саме такого формату санкцій. Чи вийде у сенаторів на цей раз провести даний законопроект? Будемо сподіватися, що – так. І якщо всі пропозиції будуть схвалені в ході обговорення в Сенаті і Конгресі, то нинішні санкції можуть стати самими забійними за останні 4 роки.

Загалом, нормально в Гельсінкі поговорили!

Alexander Kovalenko

Нагадаємо минулого тижня і, як стало про це відомо нашим оперативним ЗМІ майже через добу, Конгрес і Сенат США мають намір розглянути чергову порцію санкцій проти Росії. Але, одна справа говорити слово “санкції”, а зовсім інша – розуміти яким саме областей вони стосуються. І, треба сказати, на цей раз буде нітрохи менш боляче, ніж в попередні рази, а може й гірше!

Особливо радує те, що нинішня санкційна ініціатива буде спрямована відразу на три плацдарма, що можна назвати “потрійним ударом”.

Так, перший удар припаде до енергетичного і банківського сектору РФ і дозволить Національної розвідки приймати рішення в обхід дозволу президента США. Автором даної пропозиції є республіканець Марк Рубіо.

Другий удар припаде до газопроводу “Північний потік -2”, який у Вашингтона вже давно кісткою в горлі застряг, а європейські партнери в особі Німеччини не поспішають допомагати з видаленням оной. Що ж, в бій з “СП-2” вступає сенатор-республіканець Джон Барросо і ця ініціатива явно викличе симпатії навіть у Дональда Трампа.

Ну і третій санкційний удар полягає в тому, що політичний бомонд США вимагатиме від Держдепу провести розслідування щодо спонсорства Росією міжнародного тероризму. Якщо таке буде підтверджено, буде запроваджено додатковий режим обмежень країни ізгоя.

Всі озвучені вище пропозиції почнуть розглядатися вже на цьому тижні, і не виключено, що незабаром ми в черговий раз побачимо підтвердження моєї теорії зустрічей Трампа і Путіна полягає в тому, що після кожного рандеву двох президентів, США вводить проти РФ більш жорсткі санкції, ніж попередні.

Раніше Hyser писав про те, що Росія відмовляється від долара, що це означає для самого Путіна та як вплине на життя росіян