Нові санкції від США: потрійний удар Держдепу.

Як я писав минулого тижня і, як стало про це відомо нашим оперативним ЗМІ майже через добу, Конгрес і Сенат США мають намір розглянути чергову порцію санкцій проти Росії. Але, одна справа говорити слово “санкції”, а зовсім інша – розуміти яким саме областей вони стосуються. І, треба сказати, на цей раз буде нітрохи менш боляче, ніж в попередні рази, а може й гірше!

Особливо радує те, що нинішня санкційна ініціатива буде спрямована відразу на три плацдарма, що можна назвати “потрійним ударом”.

Так, перший удар припаде до енергетичного і банківського сектору РФ і дозволить Національної розвідки приймати рішення в обхід дозволу президента США. Автором даної пропозиції є республіканець Марк Рубіо.

Другий удар припаде до газопроводу “Північний потік -2”, який у Вашингтона вже давно кісткою в горлі застряг, а європейські партнери в особі Німеччини не поспішають допомагати з видаленням оной. Що ж, в бій з “СП-2” вступає сенатор-республіканець Джон Барросо і ця ініціатива явно викличе симпатії навіть у Дональда Трампа.

Ну і третій санкційний удар полягає в тому, що політичний бомонд США вимагатиме від Держдепу провести розслідування щодо спонсорства Росією міжнародного тероризму. Якщо таке буде підтверджено, буде запроваджено додатковий режим обмежень країни ізгоя.

Всі озвучені вище пропозиції почнуть розглядатися вже на цьому тижні, і не виключено, що незабаром ми в черговий раз побачимо підтвердження моєї теорії зустрічей Трампа і Путіна полягає в тому, що після кожного рандеву двох президентів, США вводить проти РФ більш жорсткі санкції, ніж попередні.

Іншими словами – зустрічайтеся на здоров’я!

Alexander Kovalenko

Нагадаємо, що нещодавно публікували статтю «Черговий, не дуже дружній крок США щодо Росії»

«Чудово! Це що, перші плоди зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна у Хельсінки?

Конгрес США повністю заборонив військове співробітництво Пентагону з Москвою. Нагадаю, що подібна санкція вже була запроваджена ще торік у березні стосовно Рособоронпрому. Проте сьогодні ця заборона стала більш об’ємною і конкретизованою.

Сьогоднішня заборона співробітництва між військовими відомствами США і Росії була запроаджена в рамках узгодження проекту бюджету США на 2019 рік

Популярные статьи сейчас

София Ротару в 72 года впервые показала свою фигуру в прозрачной одежде! Вот же красотка

Популярный актер Горбунов "утер" Зеленского: у вас сплошной "геморрой"! Украинцы такого не ожидали

Настя Каменских показала всем свою "бузечку". Хоть бы Потап не увидел

В сети всплыла информация о тайной возлюбленной Макса Барских. Вот кому он посвящал свои самые популярные песни!

Показать еще

Новий закон спрямований на забезпечення додаткового фінансування у протидії кібер-війнам. Документ також націлений на фінансування операцій з протидії російській агресії, кібер-атакам та інформаційної війни з боку Російської Федерації.

Крім того! “Росія порушила основні договори з контролю над озброєннями, розширила та модернізувала свій ядерний арсенал, випробувала протидію проти космічної зброї та використовувала нові технології з метою провокацій і залякування своїх сусідів”, – мовиться у законі.

Усе це стало причиною розриву будь-якої співраці Пентагону з міністерством оборони Росії.

Риторика США щодо Росії мені знову починає подобатись. Сподіваюсь, що це лише квіточки. Ягідки визріють восеи.»

Rostyslav Demchuk

Раніше Hyser писав про те, що Росія відмовляється від долара, що це означає для самого Путіна та як вплине на життя росіян