В ефірі проросійського каналу NEWSONE екс-міністр та регіонал Червоненко відкрито заявив, що Україна повинна “дати добро” на проведення референдуму на Донбасі і не думати про те, за кого луганчани і донеччани віддадуть свої голоси, передає “Діалог.UA“.

Українофоб і колишній міністр транспорту і зв’язку Червоненко вважає, що “референдум”, яким так марить агресор Путін, потрібно провести заради “миру” в ОРДЛО.

“Так, вони підтримають тих, кого підтримають (місцеві жителі – ред.). Але ми ж за демократію? Так нехай підтримають. Так, вони вас не виберуть, але ви зробите мир”, – цинічно заявив екс-політик. За його словами, влада України повинна домогтися миру на Донбасі за будь-яку ціну.

При цьому Червоненко геть забув, що саме подібний “референдум” в Луганську і Донецьку в 2014 році привів до того, що вже чотири роки через зрадників України вмирають Герої і ні в чому не винні люди.

Більш того, українофоб в ефірі каналу заявив, що навіть відправився би до Путіна, називаючи його сильним. “Я б сказав: Володимире Володимировичу, столітня війна теж закінчується.

Ви сильніше, але ми міст (між Сходом і Заходом – ред.), ви втрачаєте через нас санкції. Якщо я президент і люблю своїх людей, я підписую з вами мир . Ви берете на себе роззброєння Донбасу, і вибори – під міжнародним контролем “, – заявив Червоненко.

Він також додав, що після цього Україна повинна гарантувати Донбасу нейтральний статус заради того, щоб припинилося кровопролиття. Варто відзначити, що сказане Червоненко викликало бурхливу реакцію Мережі. Українці не соромилися у виразах і заявляли в коментарях, що такі як екс-міністр вже повинні сидіти в тюрмі, а не ходити по ефірах, явно демонструючи свою прихильність до РФ.

Нагадаємо, що днями головне управління розвідки Міністерства оборони України зафіксувало, що на окупованих територіях Донецької і Луганської областей тривають «мобілізаційні заходи» російських окупантів.

Українським розвідникам вдалося встановити, що місцевим жителям віком від 18 до 65 років вручаються повістки з вимогою прибути до «військових комісаріатів». В подальшому з цими особами проводяться збори терміном від двох до чотирьох тижнів в навчальних центрах і на полігонах 1 АК (так звана «армія «ДНР») та 2 АК (так звана «армія «ЛНР») російсько-окупаційних військ.

Варто відзначити, що це далеко не перший випадок подібних «мобілізацій» в «Л-ДНР». Згадати хоча б «перший в історії «ДНР» військово-польовий збір резервістів», який відбувся в квітні 2017-го року.

Тоді на загальновійськовий полігон поблизу міста Чистякове (колишній Торез) зігнали за різними даними від 20 до 30 тисяч осіб з усіх міст так званої «республіки», яким видали аж 150 автоматів на всіх.

Щоправда, тоді «мобілізація» так і не вийшла за рамки піар-акції і всі пафосні слова про те, що «це кадровий резерв «армії «ДНР» на випадок відновлення масштабних бойових дій», так і залишились не більше, аніж словами.

Як би там не було, а зараз, за різними даними, у Донецькій і Луганській областях перебуває близько 5 тисяч кадрових російських військовослужбовців і 35 тисяч бойовиків.

Популярные статьи сейчас

Новые детали ДТП с участием тёщи украинского телеведущего Сергея Притулы

Сеть покоряет видео из салона самолета, где стюардесса исполнила гимн Украины

Даша Квиткова из "Холостяка" удивила "брежневскими бровями". А татуировка в "запрещенном" месте осталась

Худая, но «фигурная»: Вика из НеАнгелов порадовала поклонников пляжными снимками. Глаз не оторвать!

Показать еще

Під час АТО цього цілком вистачало для дрібних провокацій на лінії розмежування і залякування прифронтових міст. Однак, події останніх двох місяців, а саме – початок Операції Об’єднаних сил, не лише призвели до великих втрат з боку російсько-терористичних військ, але й добряче налякали військове командування як обох «республік», так і їх кремлівських кураторів.

Ранее Hyser писал про то, что «ОРДЛО будет существовать, пока оно приносит доход, выгоду и повышает статус, а значит всегда»: люди на Донбассе, получающие свою «долю» от власти сепаратистов будут всегда