Міністр соцполітики рева – шкідник і х**ло й**ане. Пам’ятаєте качелі навколо фінансування різної псевдоветеранської шушери (палії, цибенки, куніцини, ветерани падводніки, ветерани праці і різноманітні спілки генералів львівської області…)?

Так от, ветерани, громадськість і притомні чиновники з скандалами / бійками / мітингами і попри шалений спротив цих совкодрочерів – таки добились процедури переведення фінансування ветеранських організацій на конкурсну основу.

Це коли є проект, конкурс і тільки тоді виділяються гроші під щось конкретне.

А не на статутну діяльність купі маразматичних совків, сєпарів і професійних розпільщиків бюджету.

Так от рева тишком нишком вирішив конкурсну основу скасувати і залишити все як було.

Ось деталі від Віталій Кузьменко:

Упродовж року ветерани АТО працювали над запровадженням нового порядку фінансування громадських об’єднань і використання бюджетних коштів.

Вже завтра Кабінет Міністрів України планує затвердити зміни до законодавства, які, попри відчайдушні зусилля громадськості, утвердять стару відпрацьовану роками корупційну схему зловживань у громадському секторі.

Вже завтра, проти волі ветеранів АТО і всупереч передбаченому законодавством порядку ухвалення нормативних актів, влада вкотре продемонструє свій корупційний потенціал і зневагу до суспільства.

Як завжди, тихо і цинічно відбудеться ще одна закулісна гра – затвердження змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2012 р. № 176

«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Нагальна необхідність переходу на новий порядок фінансування громадських об’єднань обумовлена поширеною практикою зловживань бюджетними коштами з боку інститутів громадянського суспільства.

Непрозорий і зручний для корупційних діянь порядок державного фінансування, передбачений постановою Кабміну 176, є причиною неналежного забезпечення прав найбільш вразливої сьогодні категорії громадян – ветеранів АТО.

Адже замість спрямування державних коштів на благо тих, хто найбільше потребує допомоги і підтримки суспільства, сьогодні й досі активно реалізуються відпрацьовані десятиліттями схеми привласнення бюджетних коштів фіктивними організаціями.

Завтра уряд має намір сказати «так» корупції у громадянському суспільстві й дати зелене світло псевдоветеранським організаціям на просування ідеології комуністичної партії, забороненої в Україні.

Протягом багатьох років усталена практика їх фінансування робить державу спонсором підривної діяльності, спрямованої на порушення територіальної цілісності, національного суверенітету і повалення конституційного ладу України – злочинів, передбачених низкою статей Кримінального кодексу.

Як довго влада вдаватиме реформи? Як довго чиновники, яким ми делегували право на владу, лобіюватимуть власні інтереси за рахунок інтересів своїх громадян? Як довго менеджери при владі ігноруватимуть важливість діалогу з громадськістю й глумитимуться над святим? Танці на цвинтарі віри тобі, владо, не простить ніхто.

Роман Сініцин

Ранее Hyser писал про то, что на чиновников в Кабмине увеличили финансирование