У Гельсінкі Путін натиснув кнопку процесу ліквідації Росії: Штати отримали потужне щеплення від РФ і Путіна

Повернувшись до Штатів, Трамп виразно відчув, що треба або самому піднімати документи оформлення відставки Ніксона і щось там вже конспектувати, або патологоанатоми будуть складати звіти про причини передчасної кончини президента.

Справа в тому, що Трамп спробував висякатися не просто в полотнище прапора США, але і в стяги сукупності спецслужб, ФБР, АНБ, ЦРУ і т.д., а такі вправи гарантовано закінчуються дуже погано.

Тож не дивно, що тепер Трамп розповідає про те, що його неправильно зрозуміли, що він хотів сказати одне, а почули інше, що стенограма перговоров не відображає справжнього стану речей і що взагалі-то він – білий і пухнастий і вже тим більше, нічого не має проти силового блоку своєї країни.

Але тут вже велике питання, що було гірше, фраєрськи промови в Гельсінкі, або демонстрація того, як фраєр здав назад. Загалом, як самостійний політичний діяч Трамп уже скінчився, а можливо і не починався. Навіть ті, хто виправдовував його дивні рухи й мови, тепер переконалися в тому, наскільки вони дивні.

Але вся ця ситуація матиме ще один ефект. Штати отримали потужне щеплення від РФ і Путіна і тепер вони перехворіють внутрішньою хворобою, після чого буде вже броньований імунітет проти цієї гидоти. І так, саме в Гельсінкі Путін натиснув кнопку процесу ліквідації РФ.

Тепер буде відпрацьовуватися оновлений варіант Рейгана-Тетчер, який розвалив куди більш потужний гадючник, та ще й з більш продуманою і просунутої ідеологією. Совок сконав досить швидко, а РФ – совок і тому здохне набагато швидше.

Анти-колорадос

Нагадаємо, що прес-конференція Володимира Путіна і Дональда Трампа викликала жахливий скандал в США, який я зараз спостерігаю на всіх каналах. Президент США просто жалюгідно капітулював перед Путіним буквально з усіх питань, які були підняті на прес-конференції. Найголовніше – в питанні про втручання Росії в американські президентські вибори 2016-го.

Трампа прямо запитали – ви вірите Путіну або ви вірите американській прокуратурі, яка висунула звинувачення 12-ти російським офіцерам ГРУ, на що той фактично відповів, що вірить Путіну.

Таке жалюгідне загравання перед Путіним відчувалося у всьому. Наприклад, Путін, військовий злочинець, який в тому числі відповідає за загибель сотень тисяч мирних жителів в Сирії, знищених російською авіацією, міркував про якусь гуманітарну допомогу в Сирії, і Трамп так серйозно йому в цьому підігравав.

Той висновок, який я роблю для внутрішньополітичних процесів, Трамп остаточно спалився, як російський агент. Я не знаю точно, чи є у Путіна якийсь компромат на нього, маніпулює він їм чи ні, але набагато цінніше, що він агент-ініціативник. Його погляд на світ збігається з путінським поглядом.

Путін домагається Ялти-2, щоб величезні території, включаючи перш за все Україну, повністю були віддані в його володіння. Трамп абсолютно безграмотний в міжнародних угодах, скандальний спекулянт нерухомістю приблизно так же дивиться на міжнародну політику. Що ось справжні пацани повинні розділити світ за поняттями на зони впливу.

Він виконує всю програму Путіна на міжнародній арені – руйнування НАТО і розкол Заходу. Власне поняття Захід і т.зв. вільного світу – для нього не існує. Хоча американський президент завжди сприймався як лідер всього цього. Але Трамп свідомо відмовляється від такої ролі.

На одній конференції він міркував про ворогів Америки. І вийшло, що це Європейський Союз, в якихось питаннях Китай, в якихось питаннях Росія і т.д. Це дивовижна в післявоєнній історії 45-го року капітуляція Заходу і вільного світу.

На щастя, поки це капітуляція одного тільки Трампа і я думаю, він отримає дуже серйозну відсіч в США, повернувшись до Вашингтона. Це видно вже з першої реакції.

Трамп б із задоволенням здав Україну і все, що завгодно. Просто ніхто йому цього в США зробити не дасть. Українським напрямком в США як займався, так і буде продовжувати займатися Курт Волкер.
Ще раз повторю: це була дивовижна демонстрація підлабузництва президента найсильнішої в світі держави Заходу перед нікчемою і карликом-карликом Путіним.

Американський політичний клас буде сприймати Трампа як зрадника або як повного ідіота. Або і те й інше разом узяте.

Андрей Пионтковский

Раніше Hyser писав, що Олексій Арестович прокоментував зустріч Трампа і Путіна в Гельсінкі: «Ні, Трамп, не «зливає Україну». Все набагато цікавіше»