«Вєрку — в президенти», українці можуть вибрати президентом жінку і це буде не «бліда з косою», а відомий комік Андрій Данилко — передвиборний цирк в Україні триває

Український артист Андрій Данилко, який прославився завдяки образу провідниці Вєрки Сердючки, заявив, що не проти висунути свою кандидатуру на президентські вибори

Про це він повідомив в інтерв’ю.

«Я нічого в цьому страшного не бачу, якщо я буду третім. Бог любить трійцю. Було б добре», — відповів він на питання про плани піти в політику, якщо вже туди йдуть Володимир Зеленський та Святослав Вакарчук.

Він зазначив, що йому говорили, що «якби серед кандидатів не було Володі і Славіка, напевно, це було б нерозумно, а так …»

Нагадаємо, 12 липня російські ЗМІ повідомили, що Андрій Данилко оголосив про завершення творчої кар’єри.

Український артист Андрій Данилко має намір відмовитися від сценічного образу епатажної Вєрки Сердючки

Як розповів Данилко в бесіді, останнім український виступ Вєрки Сердючки перед прощальними гастролями відбудеться в Одесі 13 липня.

«Це буде грандіозний виступ артистки, яка скучила за своїм глядачеві. Яскраве шоу, гідне Вєрки Сердючки. Вона сама по собі вже свято!», — розповів артист, пообіцявши також представити кілька нових пісень.

Прощальним туром Данилко називає гастролі містами України.

«Великі гастролі — якесь дякую тим людям, які дали мені, хлопчикові з Полтави, який жив в прибудові, де шпалери загорталися, можливість забезпечити себе фінансово, жити на Хрещатику і, в принципі, не працювати», — поділився він.

Зазначимо, Андрій Данилко виступає в образі провідниці Вєрки Сердючки в початку 1990-х. У 2007 році в цьому ж образі він брав участь в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», представивши Україну з піснею Dancing Lasha Tumbai і посівши друге місце.

Проте вже наступного дня Данилко спростував ці чутки.

Відповідна інформація з’явилася на офіційній сторінці зірки у Instagram.

У дописі сказано, що актор Андрій Данилко щойно повернувся з відпустки і почувається прекрасно.

«Хочемо спростувати поширену інформацію про те, що концерт VERKA SERDUCHKA & Band в Одесі 13 липня 2018 стане останнім в кар’єрі. Перефразовуючи класика, скажемо, що чутки про завершення кар’єри VERKA SERDUCHKA дуже перебільшені. Артист щойно повернувся з відпустки і перебуває у відмінній формі», — йдеться у пості.

Нагадаємо, раніше ми писали, що рейтинги президента Петра Порошенка і Святослава Вакарчука перебувають приблизно на одному і тому ж рівні, а ось показники Володимира Зеленського та Олега Ляшка їх перевищують.

Проте між Порошенком і народним депутатом Євгеном Мураєва — всього 3,6% різниці серед тих, хто визначився з вибором. Такими є результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», презентація якого відбулася в інформагентстві УНІАН.

В цілому, відзначають експерти, список потенційних кандидатів в президенти України продовжує збільшуватися, але при цьому рейтинг сімох претендентів з першої десятки різниться в межах похибки. Це говорить про можливість перестановок і перетікань в процесі передвиборчої кампанії, вважають соціологи, виключаючи хіба що політиків з найбільш високими показниками — Юлію Тимошенко і Анатолія Гриценка.

Причому, виборці Анатолія Гриценка в більшості готові голосувати за Тимошенко, а її симпатики в основному підуть до Вакарчука. При цьому ті, хто вважає своїм кандидатом Зеленського і Вакарчука, не надто схильні віддавати симпатії комусь іншому, що, за словами соціологів, говорить про дві тенденції: бажанні нарешті побачити в політиці нових людей і розчарування молоді в «старій гвардії» .

«Третина виборців Вакарчука піде до Зеленського, а кожен з його виборців може проголосувати за Вакарчука. Тобто, вірогідність переміщення досить висока. Важливим фактором тут є вік. Молодь, яка ніколи не голосувала, в основному і є ядром цих кандидатів. Тільки прихильники Вакарчука в основному на Заході і в Центрі, а Зеленського — Південь і Центр, тобто, є регіональний фактор «, — каже заступник директора групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

Читайте на hyser: «Країна перетворюється на цирк»: українці виберуть у президенти співака та коміка — коли набридли вори та «товстосуми», розчарований народ готовий до радикальних дій