Нарешті стало відомо, хто автор «Новічка» та на чиїй совісті життя британських жителів: залишилось виявити «замовника» злочину — британські спецслужби наполягають на тому, що «ноги ростуть» з Росії

Отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері організувала група з шести осіб, на чолі якої могла бути жінка з військової розвідки РФ.

Про це повідомляє джерело в британській розвідці.

«Можна вважати, що жінка-офіцер могла бути частиною команди, відіграючи в ній ключову роль», — сказало джерело в розвідці.

Таке припущення виникло після свідчень брата потерпілого після недавнього інциденту з отруєнням в Еймсбері Метью Роулі, який заявив, що місяць тому 45-річний Чарлі Роулі та його партнерка 44-річна Дон Стерджес підібрали в парку флакон із парфумами, в якому була нервово-паралітична речовина, після чого розпорошили її на себе.

Після версії з флаконом для парфумів виникло припущення про те, що в групу з шести осіб, яка здійснили атаку на Сергія і Юлію Скрипалів у Солсбері 4 березня, входила жінка.

У місті Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії 4 липня були виявлені у непритомному стані 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс. Обоє перебували в критичному стані через вплив невідомої речовини.

У пари були виявлені симптоми, подібні до тих, що спостерігалися у екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, яких отруїли в місті Солсбері у березні цього року.

Одна з жертв отруєння, Дон Стерджесс, померла в госпіталі, через кілька днів опритомнів Роулі.

Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон звинуватив Росію в отруєнні Стерджесс і Роулі «Новічком» у Еймсбері.

Раніше в суботу, 14 липня, стало відомо, що експерти Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) відвідають наступного тижня Велику Британію, щоб підтвердити тип отруйної речовини, при взаємодії з яким в Еймсбері наприкінці червня постраждали двоє людей.

Син загиблої в результаті отруєння «Новічком» в Еймсбері Дон Стерджес — Еван Хоуп — закликав президента США Дональда Трампа порушити питання смерті його матері під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.
Про це повідомляє видання The Guardian.

«Я не поділяю політику Дональда Трампа і ніколи не буду його прихильником, але я хотів би, щоб він поговорив щодо моєї матері з російським президентом. Ми повинні домогтися справедливості для моєї мами», — заявив 19-річний Хоуп.

За його словами, допомога Трампа йому потрібна тільки для того, щоб винуватці смерті його матері були покарані і «отримали по заслугах».

У м. Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії 4 липня були виявлені у непритомному стані 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс. Обоє перебували в критичному стані через вплив невідомої речовини.

У пари були виявлені симптоми, подібні до тих, що спостерігалися у екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, яких отруїли в місті Солсбері у березні цього року.

Одна з жертв отруєння, Дон Стерджесс, померла в госпіталі, через кілька днів опритомнів Роулі.

Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон звинуватив Росію в отруєнні Стерджесс і Роулі «Новічком» у м.Еймсбері.

Раніше в суботу, 14 липня, стало відомо, що експерти Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) відвідають наступного тижня Велику Британію, щоб підтвердити тип отруйної речовини, при взаємодії з яким в Еймсбері в кінці червня постраждали двоє людей.

Читайде далі: РФ уже убрала подданную Ее величества и скоро будет объявлено еще об одном пострадавшем. Британии уже преподнесен тот урок, который получила Украина.